bugün

desteklenesi kampanyadır.

sözlük formatının kalmamasından mütevellit çok isteksiz giriyorum sözlüğe webcamdan mülakat yapın gerekse öyle yazar alınsın
insanların kendini yükseltmedikçe olmayacak kampanyadır. Ya sileceksin ya da boşvereceksin.
gereksiz.

gidin ekşi sözlük hesabı açın. bir buçuk sene sürmez yazar olmanız. burası iki sene önce de aynıydı. hala aynı. on sene sonra da aynı kalır.

seviye meviye geçin bu işleri.
en azından benim katılamayacağım kampanyadır. geçen gün seviyeyi yükselteyim diye kanal değiştirdim, esra erol'la dest-i izdivaç'ta takılı kaldım. bunu yapan adamdan ne beklersin ki. her ne kadar bazen; uzun, içtenli, ağlamaklı, gözyaşılı, burundan baloncuk çıkmaklı yazılar yazsam da benim de "yaran facebook iletilerini" okumaya ve kendimi geri zekalılığa vurmaya ihtiyacım var. bu arada; balıklara yüzmeyi kim öğretti?
uzun uğraşlardan sonra gerçekleşemeyeceğini bildiğimden siktir ettiğim kampanya. bu seviyeyi yükseltmek için, seviyeyi sözde yükseltmede yetkisi olanların seviyesi yükselmesi gerekiyor. kampanyanın doğru isminin uludağ sözlük seviye yetkililerinin seviyesini yükseltme kampanyası olması gerekiyor...
sonuna kadar desteklediğim kampanya.
ciddiye alınması gereken kampanya yoksa artık ciddiye alınacak bir başlık okuyamayacağız.
mütemadiyen karşısında duracağım kampanyadır. size ne el alemin sev iyesinden.
suyun ve sululuğun kaldırma kuvvetinden faydalanabilecek kampanya.
Kalitesiz başlıklar, gıcık olunsa bile desteklenmemeli. Onlar karşıdakileri sinir edip, popüler olmak istiyor. Başlıklarına bir mesaj gelmezse, ortada kalırlar. Kaliteli ve düzeyli başlıklar gelişir, böylece bu kişiler kendi kendine elenir.

Aynen 'kanallarda evlilik programı görmek istemiyorum.' diyen ama onları her gün reytingin zirvesine taşıyan insanlar gibi bir durum bu. Sinir oluyorsan, tepkini umursamayarak gösterirsin. Cevap vermek için niye uğraşacaksın ?
desteklenesi.
türkiye de ki okumuş sayısına bakıldığında desteklesen de farkı yaratamıyacağı kampanyadır.
-seni neden yazar yapalım, farkın ne?
+nefes alıyom ya la.
Önüne gelen sözlüğe alınmasa gerek duyulmayacak kampanya.
bu başlıkla olacak iş değildir.
yapılacak şey çok basit. mesela yetkililer, yarından itibaren küfür eden ve siyasi konu açan yazarları silmekle başlasalar yavaş yavaş iyi yerlere gelinebilir.
ösymnin el koyması gerekebilecek olan durumdur. Zira seçme işini çok iyi yapar kendileri.
başka sözlüklere uğramak olabilir.
(bkz: çaylaklar sözlük)
başına kadar yükseltmelerini istediğim kampanyadır. sözlüğün başı lan hemen de kötü anlamayın, ibneler sizi.
(bkz: am)
(bkz: göt)
(bkz: meme)*
- zall çaylak olsun.
- sözlüğe 1 ay kimse alınmasın.
- format yeniden gözden geçirilsin.
- moderatörler kendilerini eğitsinler. sayıları artırılsın.
- uyarılara rağmen format haricinde entry girmeyi alışkanlık haline getirenler silinsin.

bu ve bunun gibi öneriler dikkate alınsın. uzun süredir söylenmesine rağmen dikkate alınmıyorsanız seviyeyi düşürün.

--spoiler--
amına koyum ortalığın lan, sikimde olmaz artık burası. yarramı yesinler.
--spoiler--
sol frame'de artık görülmesinden bıkılan bakire kız vs, kemalistlerin şöyle olması böyle olması, anketler pkk yandaşlığı vb. yapanların çaresine bakılarak desteklenebilir.
herkes efendi olsun adam olsun sıkıntı kalmaz.
(bkz: türbanlı olmasına rağmen aşık olan kız) örneğin bu başlık ve yazarı ve benzerlerinin sebep olduğu durumdur.
habire bakınız veren yazarların sözlükten atılmasıyla başlanması gereken kampanya.