bugün

birazcık pahalıdır.
ama ne yalan söyleyeyim, değdi doğrusu. istenmeyen başlıklar olsun, çevrimiçi yazarların sadece kadınlardan oluşu olsun. istediğin yazarların başlıklarını engellemek olsun, süper bir şey. tek eksiği var, o da istemediğiniz yazarların da premium'da oluşu. neyse, o kadar kusur kadı kızında da olur.
1 haftadır kullandığım üyelik.

iliğim kemiğim kurudu aminüm. *
otomatik olarak entry girer karma kasar. grupa eklendiğinde gruptakilerde ve çarlarındaki de extra itemler çıkartır.
artık boku çıkan uygulamadır. Bir de bu üyeliğe sahip yazarlar silik yemiyor. troll yazarlar için büyük avantaj. Adam istediğini yazıyor, en fazla 3 gün çaylak oluyor.

Acilen yeni bir düzenleme yapılması gerekiyor.
"ne yani benim şimdi aldığım üyelik trial mıydı? " diye sormama neden olan üyelik cinsidir. cinssiniz.
sözlükte kast sistemine geçilmişte haberimiz mi yok.
fiyat açısından uygun olduğu söylenemez ama avantajları yanında fiyat hiç kalıyo.
teşekkürler makina.
sevmediğiniz yazarı 1 hafta saruman ın kalesinde hapsettirebilme özelliği.
bir derdim var butonundan daha çabuk cevap geliyor(muş).
zall'ın özel yazarlara lütfudur. parasını veriyoruz ama bedava değil yapacak tabii.
'profilime kimler bakmış' butonuyla birlikte, zirve yapmış üyelik.
Aktivaston kodunu girdim ama kabul etmedi. Sistem bakımdaymış. Şöyle; UL9K- k1O7 ' başlayanlar silver premium oluyormuş. Benimki; UL4A diye başlıyor. 24, 50 Lira az para değil. Deyse bari...
saçma sapan yenilen çaylaklık cezaları yüzünden artık gelmesi gereklidir. parası neyse verelim modlar götlerinin keyfine göre çaylak atamasın premium olanların sadece entryleri silinebilsin. sadece bu özellik için bile çoğu kişi yüklü bir meblağ verebilir. çünkü sözlüğe eğlenmek için gelen insanları sözlükten soğutuyor saçma sapan cezalar veren egosu tatmin olmamış ezik modlar.
az önce yaptığım çağrının cevabını aldığım üyelik hedesi.

Adamsın zall! Çok güzel be.. Abi parayı en yakın zamanda yollarım. Evet.
Elimde bir yıllık üyelik var. Mesaj atana vereceğim. Artık ne isterse.
elimde 2 adet keyi bulunan ayrıcalık.
Yeni güncellemeyle gelecekmiş. Sadece premium üyelerin eksi oy kullanabileceği ve ilk 1 ay premium üyelik alanlara +200 karma hediye edileceği gelen duyumlar arasında.
Kaynak; (bkz: götüm)
Sözlüğün hızla full access no password sitelerine döndüğü şu günlerde olması muhtemel olaydır.

Video olayını da genişletin bari hazır yapıyorsunuz.
Çaylak olmuyorsunuz en güzel yanı bu. 3 aylık 99.90 fiyatıyla oldukça cazip. Bir diğer önemli artısı hoşlandığınız sözlük kızlarının numaraları mesaj kutunuza anında düşüyor.
simdi iyi bu kadar para verdik aldik da ben bu uyelik sistemiyle ilgili hosuma gitmeyenleri sayacagim.

- reklamlarin kalkmasi: arkadasim reklamlari niye kaldirdiniz? reklamin amaci nedir, urun pazarlamak. e potansiyel alici olmasa yaparlar mi boyle bisi? Tabii ki hayir. Demekki alici var. O da kim? Biziz. Yani ben o reklamlari gorunce miklendigimi hissediyorum, hoslasiyorum belki? Bazen gercekten bana ozel bir teklif yapildigini goruyor ve tikliyorum. hayir nedir yani niye kaldirdiniz durduk yere?

- otomatik entry girme sistemi: iyi hos panel yapmislar bir de. istediginiz anahtar kelimeleri seciyorsunuz sistem o anahtar kelimeri iceren bir entry yakaladi mi sizin o kelimeler icin hazirladiginiz entryleri otomatikmen giriyor. Birbirine sovmek isteyen takim taraftarlarina, irkcilara filan yarar bu sistem. Benimse bokuma gitti onca para.

- facebook entegrasyonu ile abone kasma: lan bu basta iyi gibi durdu ama sonra milleti dusundum uzuldum, parasi olmayanlar olsun mu yani? sistem su ki ulu'ya halihazirda facebook entegrasyonu yapmis olanlar farkinda olmadan facebook'un express permission zamazingosuyla premiumcularin facebook'tan abonesi oluyorlar. Yani bir nevi abone kasma hack gibi bir sey bu. Siz uyanamiyorsunuz tabi meseleye benim orada aboneler yuzbinleri buldu. En buyuk hayalim Zall'i abonem yapmakti ama diger premiumcular abone olmuyor onlari ayirmislar tabi mantikli olarak. SQL hack kasip Zall'i premiumdan dusurmem gerekecek sanirim.

- kendini begenme: bu sistemle kendi entrylerinizi begenebiliyorsunuz yine sadece premiumculara has. Ama bence bu da kendini begenmislige giriyor bunu kaldirmak lazim Zall duy sesimi.

- 18+ bolumu: ya bu bolumun ergenlerden arindirilmis olmasi guzel cunku biliyosunuz premiumlar sadece tc kimlikle +18 teyit edenlere veriliyo ama 2 girls 1 cupin ne isi var ya entryler arasinda? Cok pis sovdum, keske almasaydim bu premim bilmem nesini dedim...

Neticede basta guzel bir seye benziyor ama sonra meseleyi cakiyorsunuz ki premium aslinda satin alani bir nevi Ulu yapiyor burada. Lan biz burada her gun klavyelerimizle kapitalist sisteme sovuyoruz, yaptigin hosmu simdi Zallimin oglu... Olmuyor arkadaslar, emekci kardeslerim kosede dururken ben burada premium kullanamayacagim daha fazla, paramla onune gecmek istemiyorum insanlarin. Lutfen premium rutbem dusurulsun, daha fazla istemiyorum...
kurus verirsem insan evladi degilim dedigim uyelik sistemidir. olacagindan degil de olursa ben yine fakirler kisminda kendi capimda yazarim amk. ait oldugu yeri bilecek insan.
Aylık ₺9,90 olan üyeliktir. Zall şu arayüzü değiştir lütfen ya.
sadece kızların mesaj attığı üyelik.
gerçekse biri bana hediye etsin.
bende olan üyelik. istediğim entry'e istediğim kadar oy verebiliyorum. yazarların kişisel bilgilerine erişebiliyorum ve sözlükteki güzel kızlar veritabanına sınırsız erişim hakkım var. bu sayede şu vakte kadar 7 tane hanım kızımızla cima eyledim. teşekkürler zall.