bugün

Ne hikmetse 2-3 saatlerinde çok fazla oluyor. Mesai ve en yoğun saat olmasına rağmen arkadaşlar elinde telefon çılgınlar gibi entry giriyorlar. Ne diyeyim bakmak, görmek isteyen bu ülkeden bir bok olmayacağını her açıdan görebilir sanırım. iş arayanlar, bulamıyor işe girenler çalışmıyor tam bir 3. dünya ülkesi somaliden halliceyiz resmen.
ismail alpen’i mutlu etmektedir.
Hepi topu 5-10 yazar kaldı zaten.
Tam ismail’in istediği şey.
Son günlerde ilk kez 300 küsürü geçmiştir.

Helal lan sözlük . Yamuluyordun az daha..

Edit: düştü mk.
yaklaşık olarak 20 gündür 300 rakamına çıkamayan sayıdır. yıllardır söylüyorum bu sözlüğün en büyük kanayan yarası organize halde çetecilik yapan yazarları ayak oyunlarıyla sildiren kemalist zihniyetli yazarlar yüzünden sözlük iyice ivme kaybetti.. bunlar yüzünden iyi yazarlarda ekşi sözlükte takılıyor artık. yazık..
çıkış yaptıktan sonra, hesabım ile giriş yapmadan sözlüğe gelip kendime bakıyorum ve çevrimiçi * gözüküyorum.
yarım saatte bir falan mı yenileniyor anlamadım? her seferine aynı durum yaşanıyor.

belki de online* sayısını yüksek tutmak için yöntemdir. *
Git gide azalan durum. Ee moderatör sadece para geliyor deyip eli eteği çekerse sözlükten olacağı budur. Daha bunlar iyi günleri. Bir zaman sonra kendimiz yazıp kendimiz okumazsak hiç şaşırmam.
200 ü beğenmiyorduk 150 kişiyle döner olduk. afedersiniz ama sikerler böyle işi. bir şeyler yapın.
Şaka gibi şuan koca sitede 16 kisiymisiz. Uludağ gerçekten bitmiş. Bu beni üzdü 2015 yıllarındaki o canlılık kalmamış. Gerçi şahsen ben bile nadiren giriyorum artık.
Buna rağmen çaylaklık cezası devam ediyor ekşide bile yok galiba amk.
Ölmüş ama gömeni yok, sayın uludağ Moderatörleri milleti çaylak yapa, yapa sözlükten soğuttunuz, hergün aktif olan yazarları bir şekilde eritmeyi başardınız , alın artık sözlüğünüzde kalan son 4 kişi ilede okeye dönersiniz.
bir kaç elin parmaklarını geçmez...
Bir şey yazıyorsun başlık saatlerce en üstte kalıyor. 3 kişi falan online galiba.
Tutturla kazan.