bugün

üye alımlarında çıtayı iyice düşürmüşlerdir. entry silmeye harcadıkları zamanı bu işe ayırmalarını bir sözlük sever olarak rica ediyorum. hem özenli bir üye alımı yaparlarsa silme olayına fazla zaman ayırmalarına gerek kalmayacaktır.
bu sefer beni şaşırtmış bir modersayondur uludağ sözlük gece tyafasında o kadar yazarların online olarak kopyalnamış isimleri var ama , ben'' uludağ sözlük sabahın körü tyafasına'' yazınca '' tanım olmalı deyip silmişlerdir
edit:ilginç doğrusu..
bir süredir eski-yeni farketmiyor girilerim silinip-duruyor...

silinenlere bakıyorum da; moderasyonun şakirt tayfadan olduğu gün gibi aşikar...

silmekle uğraşmayın, bir özel mesajla bilgilendirirseniz sevinirim. biz de boşuna yazmayalım.
ateistleri kudurtmuslardir.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler) bakınızı bir çok başlığın altına giriyorum

daha sonra bir bakıyorum silinmişler hepside ayrı ayrı sebeplerden

en komik olanıda sözlük formatına aykırı diye silinmesi.
yazarlara daha yumuşak davranması gereken insanlar.

gözünüzü seveyim.
(#10529037)
kendilerine hassstayım demiştim. hatta bugün, ne kadar hasssssta olduğumu yaşadığım bir olayı hatırlayınca anladım. zamanında küfür yediğim ve hiçbir şekilde küfürle karşılık vermediğim halde beni sözlükten uçuran bu moderasyon bugünlerde beyinsizce küfreden birilerini çaylak yapmakla yetinmiş. yalnız kendilerini geliştirmiş olacaklar ki bu sefer küfüre maruz kalanı cezalandırmamışlar. vallahi tebrik ettim.

bir de sanırım sağa sola küfür etmeyenler için şöyle düşünüyorlar; ay garibim, küfür yemiş ama okkalı okkalı sövmemiş karşılık olarak. hakkını savunamaz bu, bunu biz komple silelim de yazık olmasın, üzülmesin.

ha bu arada şey, size de sorum var. silmedikleri, sabıkalı küfürbaz yazarın cinsyeti sizce ne olabilir?

sonuç olarak ne diyorduk? hassssstayım!
inci sözlük paranoyası içinde hasta olan, acı içinde kıvranan, deliye bağlayan, inci gelecek hepimizi sikecek ruh hastalığına yakalanan adamlar.

2007 den beri kullandığım, binlerce entry yazdığım hesabımı inci sözlüklü olma ihtimalime binaen uçurmuşlukları vardır. inci sözlük yazarı mıyım? okumam bile.

başbakandan bile kötü.
bu moderasyon acil kan aranıyor başlığında bir yazar arkadaşımızın babası için kana ihtiyaç duyması üzerine yazmış olduğu entryi spoiler eşiliğinde bir kaç kez giren duyarlı yazarların entrylerini silmektedir. madem burada entry silecek moderatör bulunmakta neden kendilerine ilettiğim ricayı hala bekletmektedirler anlamıyorum. ben yine o başlığı yukarılarda tutmak için gireceğim aynı entryleri. sırf bu yüzden çaylak yapılacaksam eğer yapılıyım sorun değil.
gammazlama süreçlerimde ışık hıızyla müdahale edildiğine bir kaç kere nail olduğuma göre bürokratik süreçleri ışık hıızyla geçen yani hızlı ve verimli çalışan bir koltuk bütünlüğü. hayır hayır padişahım çok yaşacılık değil bu halim ciddi bir hal.
korkak adamlarla dolu bir yönetim.

atatürk ün köpeğine verdiği isim başlıklı bir konu açmıştım. konu hakkında bir fikrim yok. öyle uçuş moduna girmişken internet aleminde rastgeldim. kaynak vererek hadiseyi açıklamaya çalıştım ve şunu ekledim "eğer böyle bir şey varsa büyük bir ayıp gerçekten!" konu jhakkında sadecfe ve sadece tek yorumum buydu. şimdi girdim baktım ki silinmiş. ilginç. bir o kadar da üzücü.

sevgili moderasyon; birincisi, o atanızın rejimi, düzeni benim açtığım başlıkla alt üst olmaz, yıkılmaz. korkularınızı yenin.

ikincisi, köpeğin adı al hadji ya da apo olmalıydı diye komiklikler yapan adamların girileri hala orada. umarım bu entryden sonra utanır da silersiniz.

üçüncüsü, beceremiyorsanız bu işi vazgeçin. vallahi bak, yüceliğinizden hiçbir şey kaybetmezsiniz.
çok merak ediyorum bu adamlar kim yada gerçek hayatta ne yaparlar?kimler nasıl bu yetkiye getiriliyor?yetkileri ne?her yazılan yazıyı keyfi olarak silme hakkını kendilerinde nasıl görüyorlar?özgür bir platformu mahvediyorlar farkında değiller.
her insan gibi ara sıra hata yapan insanlardan oluşan moderasyondur. yine de ortalamanın üzerindedirler.
siklerinin doğrusuna icraatte bulunan garip moderasyondur.

mesela şöyle bir başlık açamıyorsunuz, açınca 10 gün çaylak ediliyorsunuz.

(bkz: moderatörlerin altına girmemiş yazarlar)

ve altına da şöyle bir entri giremiyorsunuz;
"moderatörlerin altına girmemiş yazarlar
aslında "moderatörlerin nickaltına entri girmemiş yazarlar" olacaktı ama ister ibnelik deyin, ister türkçe'nin gücü deyin olmadı, olamadı, yapmadım amk!

moderasyonla pek içli dışlı olmayan yazarlardır.
bir derdim var şikayetine bile 1 haftada dönülür bu yazarların.
halbuse altlarına girseydik hemen döner verirlerdi, cevapları."

neymiş efendim;
başlık küfür/hakaret/ağır derece argo içermemelidir. başlık silindiği için entry'niz siliniyor.
sonra şikayet ediyorsunuz diyorlar ki polemik konusu.
itiraz ediyorsunuz 2 gün kimse sizi siklemiyor, sorularınıza cevap vermiyor.

ama mesela şu başlıklar hiç hakaret ve polemik içermiyor;
batuhan isimli erkeklerin yavşak olması
3 değil 2 büyük takım vardır (12)
29 uncu geleneksel fenerle taşak geçme şenlikleri
inci sözlük te yazanın sike sürülecek aklı yoktur
sinan çetin in dayanılmaz hafifliği
türbanlı yan komşu istemiyoruz kampanyası
kurban kesen müslümanın insan olma ihtimali

vs, vs, vs...

işte böyle saçmasikik hareketlerde bulunan yöneticiler bunlar.
şimdi bunu da silip yine basarlar bana çaylaklığı hakaret ettin, "biziynen poleniğine girdin" diye.
hazırladım ben onlara laflarımı bekliyorum.
çok kaka adamlar.
(#10538950)
(#10562223)
çok saba adamlar.
çok papa adamlar.
çok da fifi adamlar .
nasıl adamlar onlar?
[görsel ]
kıçını silmeyi beceremeyen insanların var olduğunun farkına varamayan moderasyon. otu boku silik hanesinde göreceksek niye yazıyoruz arkadaş ???
bünyesinde çok az mod bulunduran moderasyon.
saçma gerekçelerle entrylerimi silen kişilerin bulunduğu yer.

yazılarım ağır geldi sanırsam.