bugün

sözlükteki yazarları tanıştırmak, mutlu beraberliklere imza atılması için oluşturulan platformdur.
eş arayan yazarlar, kişisel özelliklerini ve nasıl bir aday aradıklarını belirterek bizlerle iletişim haline geçecekler, kendilerine uygun adaylar tarafımızca tespit edilip, çöpçatanlığa başlanacaktır.*
bu arada evim, emekli maaşım yok diye üzülmeyin. bunun yerine;
-ekşi sözlük üyeliği
-blog yazarlığı
-website sahipliği
-modsanız direk platinium üyelik zaten.*
görsel
an itibariyle -8 nihilist yazarım.fenerbahçeliyim.sert sessizleri daha sert kullandığımdan dolayı galiba ç yerine c gibi
ve fenerbahçeli olduğumdan dolayı şukelam eksimden fazla olduğu halde modların gazabı üzerimde.en kısa zamanda bu sorunu aşacağıma inanıyorum.kriterlerim karması -20 +100 arasıdır. taliplerimi bekliyorum.
edit:erkekler,toplar,gaylar kapsam dışıdır.
1.50 boyum var . 80 kiloyum . 70 yaşındayım . sözlük yazarıyım . Arabasıyla bana dünyayı dolaştıracak eş adaylarımı bekliyorum . Adımda Ganime .
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam a talibim.
kepicuki 18 yaşında delikanlıyım 1.90 boyum var 90 kiloyum üçgen vucudum. sözlük yazarıyım bir ferrari sahibiyim. izdivacınıza talibim efenim.
talibim varsa direk gönderin.
sözlükte kız bulup mutlu , mesut geçineceğini zanneden , hatta ilk çocuğunun adını zall koymayı hayal eden yazarların hayalidir .
Sözlük yazarlarından bekar olanların birbirleriyle izdivaçıştıkları yeni tv programı.
(bkz: yalan haber)
(bkz: katılırsam ciddileşeceğim)
sözlük yazarlarından " kaşlı, gözlü, böyle döşü kıllı olan, çikolata tenli olan " adayların çok gider yapıcağı ortamdır.
sarışın mavi gözlü, hafif zenciyim,
özel bi şirkette millet vekiliyim,
çok ciddiyim,
not: gözlerim anlamlı bakabiliyor.
tanışalım.
(bkz: forum chat tarzi entry giren kiz) ile evlenip, şiddetli geçimsizlikten dolayı tekrar boşanmak istiyorum.

aha bu da tam forum tarzı entry oldu lan. muhabbete bak!
adım samuel, 25 yaşım...
ilginç enteresan bir fiziğe sahibim..
hemcinsime ilgim yok karşı cinsine de ilgim yok
hiç bi cinsime benim ilgim yok.
küba göçmeniyim.
çok iyi salsa, latino, rumba, samba, çaça yaparım...
insaniyim, hümanistim
benimlen ilişki kuracak insanı tanımak isterim.
o yüzden mutlaka karşı karşıya gelmeliyiz...
cinsel olarak zayıf yaradılışlıyım
önemli değil.
herşey mi canım seks?
benimle insanı olarak muhatab olmayın.
ben, karşımdakiyle iletişim kurmam
gözlerimden anlamasını isterim.
bakkıştım mı olay bitmiştir benim için...
anne baba çok önemli
bilgisayar şart
yabancı dil ilk tercihim.
kalbimin çiçeğini küba'dan getirdim, almaz mısın?
adım samuel, 25 yaşım...
konuyu şakayla karışık geyiğe vuraraktan 'belki iş çıkar' diye ümit eden gençlerin toplanma yeri.*
cool adam gibi zengin ve kuğul yazarlara talibim.*
başımıza taş yağacak.
dürüstlüğe önem veririm, kazancım iyi (1200 tl), ailemle yaşıyorum/yaşayacağız, karslıyım, ayda bir keraneye giderim, maddimanevi her türlü yani.
(bkz: adım samuel 25 yaşım)
güzel şekilde neticeleneni çok azdır. kader kısmet meselesi tabi.
sunuculuğu üstlenmek istediğim organizasyon.zıp zıp.
(bkz: beni seç beni seç)
Beni taşıyabilecek birini arıyorum.
Ya evet sırtında çok komik.
ay ohaa! hep düşünmüştüm. sadece internet üzerinden, sözlükten bir çocuk ayarlayacağım, birlikte konuşacağız sadece, seks yok ama falan. vallahi, seksi, uzun boylu esmer gençleri bekliyorum.
tanım: aday olarak katılmak istediğim organizasyon.
telefon seksine açık bayan arıyorum. $i$ko olsa da farketmez.
sözlüğün yeni eğilimi.

nicke sarkan adamlar var, sevgili tostlar. bu nasıl bir asosyalliktir lan? çevrenizde hiç mi kız yok? sizi bilmem ama bu sözlük içi aşk trafiğini okumak beni sıkıyor.

bir de eskiden chat sitelerinde görülen nickler belirmeye başladı. yok doktormuş da yok yalnız adammış da... oldukça antipatik durumlar...

vesselam...