bugün

Hayırlı geceler sevgili yazarlar, çoluk çocuk uyuduysa iyi yazmalar dileğiyle..

görsel
Sessizce gece moduna geçmiş yazarlardır, yazmaktan daha çok okumayı tercih ederler.
Aralarında olduğum yazarlardır.
Gece serin ve sakin zamanlarda daha net düşünüyorum ve anlatmak istediklerimi kafamda daha rahat tasarlayarak anlatıyorum.
Hem okuyor hem yazıyorum. Gece daha sakin oluyor.
Gecenin aydınlığa kavuşmasını bekleyen yazarlardır..
Gecenin sessizliği ve huzurunu seven keşke hiç sabah olmasa diyen yazarlardır en azından ben öyleyim.
Neden uyumadıkları muamma olan yazarlar. Hele biz çalışıyoruz, siz neyin kafasını yaşıyorsunuz sayın yazarlar. Gece 3'e kadardır. Üçten sonrası fecir çatlamaya başlıyor. Sabahçı kahvesi gibisiniz.
Bu gecelik affedin. Ben yatar. Sizde yatın zıbarın. Artisliğe hacet yok ;)).
Bu gece sabaha kadar yazıyorum efendim.
20 yıldır sözlüğe uğramayan (bkz: kopek oldurmeyen sarap) yazarıdır. Hep mutsuzken geliyoruz mutlu olsak ne işimiz var gecenin bu vakti.
görsel

Hayırlı geceler efenim..
Teşekkürler. Sizede hayırlı geceler.
Her zamanki gibi içinde buluduğum tayfa hayırlı geceler.
görsel

Gecenin bu saatinde sessizliğin tadını çıkaran yazarlardır, Selam olsun her birine..
gece sessizliği ve huzuru seven yazarlardır her gece burda olmasakda her bos vaktimizde burdayız.
Stres atmak için burdayım.
görsel

Hayırlı geceler sevgili yazarlar..
görsel

Çoluk çocuk yattı heralde,

O zaman sabahçıyız..
benimde aralarına dahil olsuğum yazarlar bu saatler en sevdiğim saatler.
Benimdir. Geceleri entry giriyorum genelde.
Bazılarının bu gece mesaiyi erken bıraktığını görüyorum. Neyse bu kardeşiniz başına bir şey gelmediği ve silik yemediği müddetçe her gece burada.
Durun beni bekleyin. Tuvaletten yeni çıktım. Elimi yıkayıp geliyorum.
görsel
"Yarı geleneksel, yarı modern. Domuzun görüntüsüne tahammül edemez ama şaraba ya da votka, tekila kesinkes 'hayır' demez... Anladın işte. Ramazana gelince gevşektir, orasında burasında tutar, bazen atlar. Dinden vazgeçmez, zira ölümden sonra hayat varsa işi sağlama almak ister. Ama özgürlükten feragat etmek de istemez. Azıcık ondan azıcık bundan. Çağımızın müthiş birleşimi Latince ismiyle Muslimus Modernus. Yok tabii böyle bir kavram ben uydurdum."
(bkz: havva nın üç kızı)

görsel
dargın ayrılmayalım diye koştum sana dün
gözlerim vagonları dolaştı üzgün üzgün
çıkmadın pencereye, ne göründün ne güldün
gözlerim vagonları dolaştı üzgün üzgün.