bugün

(bkz: kiz msn i var mi)
acilen kurmak istedigim gruptur. inci sozlukte yazarken kurdugumuz grup 2 yildir devam etmektedir ve donen geyigin haddi hesabi yoktur. kadin erkek alim vardir. pm ile numara iletmeniz veya benim numarami istemeniz yeterlidir.

edit: muhabbet devam ediyo
 edit: liseli olusumu degildir. sap var hep diyen silik tiplerin gelmemesini rica ettigim gruptur. boyle asosyal tipler gelip her ortamin icine sicar genelde zaten. karı kız arayan abazalar s.olup gidin su güzel ortamdan amk.

edit: gençler telefonunuza whatsapp programı indiriyoruz önce. sonra bana pm atin numaranızı ya da ben gondereyim numaramı. alayim sizi.gruba. olay bu.bu sekilde katılabilirsiniz.

sözlükten kadın yazar numarası düşürebilmek adına ısrarla yapılan çırpınışlardır. ısrarla tutmamaktadır.
andro alayım söz verecem numaramı grubu.
oglum kuracaksanız beni de alın lan dedigim gruptur cok yalnızım lan !
simdi baslamıs olan ve muhabbetin yavas yavas basladıgı grup.
yavas yavas toplanan gruptur.
amk bi benim anlamadığım grup. whatsappta kızlar teklif ediyomuş diyollağ doğrumu?
gayet eglenilen muhabbetin dondugu grup.
gitgide genişleyen bir gruptur efenim.
sağlam bebelerdir . hele bu saatte ayakta olup alemi koştururlarsa , cidden hem kültürlü hem de delikanlıdırlar . mekanım belli ..... gelsin benden bi duble rakı içsinler .
on numara olmuş gruptur. ..
Tekrarı halinde katılmak isteyeceğim faaliyeti icra eden gruptur.
bu gece de devam eden zirvedir.
kerameti adında olan grup gibi geliyor kulağa.

+what?

-sapp.

bir avuç sapız, der gibi...
kesin katılacağım gruptur.
Gruplaşma ve kutuplaşmaya katkı şeysi.
Yalan olan gruptur.

Hani la nerde ?
erkek erkeğe oturup sohbet edilecektir. hahahasiktir. evet.
pm atıp geri dönüş beklediğim oluşumdur.
geceden gündüze değil de biri seks mi dedi diye değil de çok acil olarak değil de özel mesaj beklenen gruptur. sohbet boktansa buradan geri bildirilir.
bakalim muhabbet bu gce nasil olacak grubudur.
(bkz: ulu askerlik şubesi)
whatsapp i kaldirdigim halde tekrar kurup, katilmak istedigim gruptur.
Az önce üşenmeyip whatsapp'i kurduran grup. Olm kime başvuruyoduk lan?
bende istiyorum dediğim grup. sıkıldım lan.