bugün

saat 8'e kadar sözlükte takılmaları gerekirken saat 5-6 gibi vardiyayı terk eden tayfadır. bunlara bi ceza vermek lazım. ben akşam 8-9 maç yaptığım halde sabah yorgun argın 7:30'da sözlükte oluyorsam bir gündüzcü olarak, siz de bekleyeceksiniz. o ka..
Barça'nın, Real Madrid'e gömçürmesiyle keyfi yerine gelen tayfa. Rambla paqui rambla palla, esa es la rumba de Barcelona dinliyorlarmış duyduğuma göre. *
yapıcak bir şey bulamama durumu.
sabaha bitirecek çizim olma durumu.
Mobilden bile olsa mutlaka katildigim tayfadir. Herkes gidince daha guzel buralar
sessiz sakin kafa adamlardır.

kızlar yatmıştır.
En iyimser yorumla bu gecelik beraber yatacak kız bulamamış adamlardır. Yoksa cumartesi gecesi sevişmek varken ne işleri var bu başlıkta?? Gelin dürüst olalım beyler. *

edit: başlığa yazan tek bir kız olmamasından yola çıkarak; kız ve erkeğin sevişme şanslarının hiç de adil olmadığı kanısına tekrar vardım lan. kızların hepsi sevişecek adam bulmuş bu gece. beyler. :(
(bkz: işsizler)
pazar günü çalışmayan yazarlardır.
[o.o]
/)__)
-"--"-

ccc gececi tayfa ccc.
saatin, bu başlığı hortlatacak kadar geç olduğunu, başlığı gördükten sonra anlayan tayfadır.
alt kattaki arkadaş sohbetinin sarmamasi vesilesi ile o başlık senin bu başlık benim sözlükte dolanan insandır. *
sessizliğin için de, uyumakla uyumamak arasında gidip gelen tayfadır.
(bkz: üçgen biçiminde birbirimize takacağız)
romantik şarkılar dinleyen topluluktur.
herkes çok erken yatıyor.
çok kayıp vermiştir zamanında..
--spoiler--
romantik şarkılar dinleyen topluluktur.
--spoiler--

doğrudur. pilli bebek siyah beyaz. iyi bir örnektir.
bu saatte bu gider.
bugün ne giysem proğramı eşliğinde sözlükte dolaşan laf sokma isteği proğram ile orantılı olarak kat kat artan kişiler .
[o.o]
/)__)
-"--"-

ccc gececi tayfa ccc.
ahanda okundu sabah ezanı. genelde ezana kalmadan uyurdum gittikce uzamaya başladı lan bu gece uyanık olma işi. bi iş bulup çalışmak lazım.
Bu gece ağır ergen tepkisiyle karşılaştım tayfa. Neyse ergenler uyudu hacı, insanlar buradadır di mi? *

edit: gece tayfası!! ergenler tarafından baya baya kötüleniyor bu entry, bi el atın be hacı. :(
(bkz: adam beni anlatmış)

ikinci öğretim öğrenci olması muhtemel tayfa.
olum yemin ederim biz gerizekalıyız valla bak.

tam 3 saattir 'az sonra yatayım' diyorum allah belamızı verecek.

asosyal olduk hepimiz.

seviyom lan yine de.
yıllardır okur, artık yazar olarak dahil olduğum tayfa..