bugün

Çiftleşmek için ilan vermek nedir anlamıyorum.. Tanımadığın, bir şey hissetmediğin kadınla seks yapsan ne olur yapmasan ne olur?
hayat hıznın artmasıyla birçokları tarafından kabul gören olay. sonuçta yemekler fast food, ulaşım uçak ve hızlı tren oluyorsa bu hayat kargaşasında cinsellik ihtiyacının da bu şekle dönmesi normal yeter ki aldatan ya da aldatılan olmayalım. uzun mesafe ilişkisi yapamayacak insanların ciddi ciddi yazıp bulabilecekleri birşey diye düşünüyorum. iyi eğlenceler.
ankara içi çayyolunda oturan 29 yasinda hayatta epey insan gormus halden anlayan olgun bir erkeğim.Beklentisi olan olmayan tanışmak isteyen herkese açığım.

önemli not:yuksek beklentilere girip girmemek tanisikliliga bağlı olaraktan değişiklik gosterebilir
2500 entry mi? What the fuck.
bazıları beni yanlış anlamış baslik altinda sadece kız arkadaşlar mesaj yazsin 3. cinsler uzak dursun mumkunse
Destanlar yazılan başlıktır.

Olm insan üreme organına söz geçiremez mi lan, adam akıllı birşeyler yaz desek 2 satır yazamaz amk.

Bunun için adam destan yazmış yuh.
Posta gazetesi seks başlıklı ilanları gibi olmuş. Ne işsiz insanlarsınız ya. Azıcık özgüven sahibi olun, çıkın dışarıya insanlarla sosyalleşin. Elbet bulursunuz öyle. Buraya yazınca cidden aşırı yoklukta, özgüvensiz ve ezik duruyorsunuz.
(bkz: Samsun)
(bkz: merkez)
boy: 1.70
kilo: 70
saç: siyah
göz: kahverengi;

ilgilenen morartabilir.

not: homolar bulaşmasın lütfen, yalnızca kadınlar.
istanbul
Tuzla
1.84
78
20
17 cm
Homofobik bir insan değilim Ama gay ilişkiye karşıyım gay kardeşlerimle de 2 bira içeriz...
görsel
bu başlık işe yarıyor mu? yoksa herkes birbiriyle haberleşiyor da bir ben mi elimde tutuyorum?

1,75 kumral, 75 kg, yeşil gözlü, atletik yapılı.
söylediğim gibi, tutuyorum.

meraklısına; gamzelerim de var!

nooolur beni de arayın!

ben de insanım amk!
ekşide işe yaramıyorsa burada ziksen işe yaramayacak ilanlardır. denemeyin boşuna.
sevişmek istemiyorum. gelmeyin üstüme bağırırım valla.
Adanada nefes alan xx kromozomlu herkesi bekliyorum.
Özellikler:
Xy kromozom
76 boy
70 kilo
iki göz
iki kulak
Bir burun
Bir penis
iki testis.
Yav bi git ya...
mutluluğun gerçek adresi.
bu kadar çok entry girilmiş olmasına şaşırdım.
Lokasyon ;Bağcılar
Gözler:,kırmızı ve şehla
Dil çatal arada tıslıyorum.
Boy:155. Taliplerimi bekliyorum.
beyin yerine bazı uzuvları ile düşünen erkek ve yine beyin yerine bazı girip çıkmalı organları ile düşünen kişilerin aradığı cinsel münasebet (fap fap) arkadaş ilanı.

lan oğlum onu kullan tamam ama beyin yerine koyma. var çünkü beyin, kullan len mq.
vurdurun siz de rahatlayın, biz de sizden kurtulalım.

yeter amk ne seksmiş be !
benim adım cafer.
boyum 1.10!
kilom 25!
gözlerimin rengini bilmiyorum.
ciguluyi dinlemeyi severim.
samsun 216 ve parliament'i severim.
tatilimi namazgah dağlarında geçiririm.
lakabım 35'lik rakı. 

taliplerimi bekliyorum.
bazıları ciddi ciddi kendini kataloglaştırarak yazmış lan, ben bunları görmeyi hakedecek ne yaptım.
Lan oğlum gidin pazarlığınızı başka yerde yapın. Sözlük amk burası, WeChat falan değil...
yaş 31
boy 177
kilo 115
meslek serbest
aranan özellikler nefes alsın nüfus cüzdanı iki adet fotoğrafla gelsin nikahsız olmaz
tanım leşlerin leş aradıkları başlık.
bayan olması şartımı da kaldırıyorum amk, tamam.
yeter ki biri arasın lan!