bugün

Şahsım adına asuregibisurat vardır. Onun da talibi çok. Nasıl yaparız da bu kızı kaparız bilmiyorum. *
Milyonların bacisinin olmadigi listedir. Evet
(bkz: schindler in listesi) gibi olan listedir. varsa öyle birileri savaşta ilk kurtarılacaklar arasına alınmalıdır.
Ben değil.

görsel

görsel

edit: ya aq bunda bu kadar oylanacak ne var? Bana "değilsin." ya da "evet, öylesin." mesajı mı vermeye çalışıyosunuz? Beklediğimiz entrylere bu kadar etkileşim almayız, yıkılın gözüm görmesin!
içinde izmirli varsa kusurlu olan listedir.Onları uludağ sözlük eğlenilecek kız listesi'ne alalım lütfen.
(bkz: bik bik)
(bkz: uludağ sözlük izdivaç)
olm bu tarz kızı bulanlar buldukları gibi evleniyor zaten. iyiler kapıldı, kalanlar ise eski aşklarını unutamamış efendi kızlarla daldan dala konup şimdi durulan hızlı çapkınlar.
oytunkaran.
nickimin olmadığımı görünce içimde bir şeyler kopan listedir.

(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
gayim ama para bende

Kızdı erkekti, yok harun abiydi gerek yok şüphede kalmaya.
Ne oldugu belli, sözlüğün en delikanlı yazarı. Bekar olsam kaçırmazdım gençler. Hem börek açmayı da biliyor!

Edit: tabi ki sevgili asilzade piremsesimiz greaw de var ama, sözlüğün alt sınıf erkeklerine yüz vereceğini sanmıyorum.
Çok komiksiniz bayım.
ceren melis fatma nur
milyonlarin bacisi

bu ikisi haric adaylari alalim. evlenilecek kiz diyoruz sonucta.
Naftalin, milyonların bacısı vs.
Evlenmek şart değil, bi defa o iş olsa da kafi. *
upuzun bir listedir.

(bkz: gulsahspears)
icinde asla bulunamayacagim listedir.
sonunda öğrendim.
bunlar hep yokluktan .
her (bkz: yok ki) dendiginde aklima gelir.

ve akliniza da gelsin ki

(bkz: nikimyokki)

kayserili mantici bir aile oldugumuzu soylemis miydim?
Var biri ama gitti. Birakti beni buralarda.
harun abilerle dolu listedir.
içerisinde benimde olduğum listedir. 46 yaşında, Genç ve alımlı bir kadınım, 3 çocuğum var biri 22 diğeri, 30, diğeri, 5 yaşında ve ben onları yuvaya bıraktım devlet bakıyor. resmen çöpsüz üzümüm ve paraya oldukça düşkünüm.
Ben.

Zaten saçlardan kız sanılıyorum. Sırıtmaz bence.
(bkz: gece gece delirmeceler)

Bekar sözlük yazarlarının buluştuğu liste.

Sözlükteki Her 10 erkeğe 1 erkek düşer. Öyle düşün.
Arkadaşlar farkbuddy diyorum. Kız 48 kilo lan 1 dilim ekmekle doyar. Bi tencere makarnayla 1 hafta geçirir. Masrafı yok.