bugün

Kezbanın günlüğü.
bir erkeğimsiye fazla inanmış olmanın verdiği kızgınlık.
(bkz: çok da şey yapmamak lazım)
yazıdaki muhtelif yerlerden yapılan çıkarımlara göre artık borçlu hissedilmemesi gerekir, zira borç ödenmiş.
Bir adam tıpladı kapının önüne koydu diye tüm erkek yazarlara şerefsiz diyecek kadar sapıtmak.
Yeni bir paradise meselesidir. Hayırlı olsun hadi.
Hala gerçeği görememiş bir kadının serzenşidir.
Çok da bir tarafımızdaydı.
ulan hala; aşkım, canım, cicim, sen farklısın ayaklarına kanan insanlar mevcut.

verdiği sözler yerine, davranışlarına dikkat etseydin arkadaşım, yapacak bir şey yok.

piç -------> profesyonel istanbul çocuğu, diye boşuna söylenmiyor.
okka okka malzeme sadece erkeklerde olmaz, işte böylesine gururlu, haysiyetle bayan kardeşlerimizde de bulunur dememize neden olan açık sözlülüktür.
sözlükten kız kaldırmış lavuk, kıskandım ulan.

tanım: yapılan bi götlük var şimdi. kıza da hak verdim yani denilen durum.

edit : beyler sherlock kimliğimi takınıp lavuğu biraz araştırdım da bu entry bile ona ait olabilir. bu tip lavuğa hangi kız verir ulan.
Akagamina nickli yazarın dikkat cekme cabasıdır. (bkz: fake)
(bkz: uludağ sözlükteki malum olay volume 2)
En cok guvendiklerimiz ogretiyor bize, kimseye gevenmemek gerektigini...
Bir de

" zaten yazılarınla herkes nolduğunu biliyor ."

Tamam işte sen de biliyormuşsun apla. Zaten genelde kendimiz eder kendimiz buluruz, ömrüm hayatım canım diyene kanmamayı çğrenmiş olmamız lazım apla,

işe de girmişin iyi işte maaşlara tut nobalım,
Ne derler bilirsin, dün yediğin hurmalar gün gelir götünü tırmalar, yerken iyi geliyor da sonra acı geliyor.

Tabi trolün kendine kız götürmüş dedirtme temayülü olduğunu da biliriz canım. Haydi, şimdi teselli edenlerden biri ile yakınlaş şimdi, ömrüm der sen de verirsin.
(bkz: cool story bro)
Vay arkadaş mevzuya bak.
vay vay vay aq dedirtmiştir. ulan herkes sevişiyor sözlükte.
(#25053218)

Kasım da geldi. Kolay gelsin gençler.
Olur öyle kardeş, sözlükte çıkmasa bile gerçek hayatta sürüyle var böyle karaktersizler.

Ama sen de çok yüz vermişsin ben anlamıyorum nasıl böyle mıç mıç olyorsunuz neden basitsiniz neden ağırlığınızı koymuyorsunuz.
ve tarih yine tekerrürden ibaret.

(bkz: paradise05)
bir film aklıma geldi ismi easy a, orada da erkekler kendilerini başrol oyuncusu olan kadınla sevişmiş gibi gösterip, başka kızları götürüyorlardı, şimdi ne alakaysa bununla, tanım: bir serzeniş.
(bkz: xhamster a düşse de izlesek) *
tahrik edici bir hikayedir hiç şüpesiz.
sözlükten umudu kaybetmeme durumudur.
beyler moral bozmak yok, olacak olacak.

(bkz: her şey bitti derken çıkagelen insan)