bugün

Israr edenin amk birader.

(bkz: yallah arabistan a)
cok da umrunda olurdu herkesi.

(bkz: kendini dunya nin merkezinde sanmak)
Sonuç:

Bir sik değişmedi. Belkide zall artık bu mecradan yeterince para kazanamadığı için amaan ne bok yerlerse yesinler diye düşünmeye başlamıştır.
Şahsım adına uzun zaman evvel aldığım karardır. Bir süre hiçbir şey yazmadım. Sonra bir ara girdim baktım, daha da boka sarmış. Bu sefer ben de ciddi ve bilgi içerikli entry girmeyerek sürdürdüm bu kararımı.

Başlıklara saçma sapan cevap niteliğinde entry falan girdim, 3-5 arkadaşla goygoy çevirdim falan hepsi bu.

Şimdi de arada bir girip bakıyorum, vay amk deyip geri çıkıyorum.

Siktiniz sözlüğü harbiden. Bravo.
son günlerde artan iyi parti trolleri temizlenene kadar yazmayacağım. kusura bakmayın.
düzelmesini beklerlerse onlarca yıl alacağını düşündüklerinden uzatmadılar husumeti hemen geri döndüler.
vaktinde yaptığım eylemdir. akabinde hesabımı silmişimdir. sözlükte aptal orospu çocukları her zaman olacaktır. bundan ötürü kasmaya gerek yok.
aktroll, kemotroll ve iyi parti trolleri temizlenene kadar yazmamayı düşünüyorum. muhtemelen sonsuza kadar. evet.
sonsuza kadar yazmamayı gerektirir.
Baya yazar silik ve çaylak yedi geçenlerde. Modlar az da olsa el attı olaya.
Yeni yine yeniden silinen entiri;

yine silinen entiri;

silinen entiri;

bağzı alkolik oldum gibi grev kırıcı, satıcılara fırsat doğuran karar. önce sizden gibi göründü, sonra herkese saydı sövdü ama yetmezdi, modların gözüne daha çok girmesi lazımdı. o yüzden başka sözlüklere savaş açtı, milleti fişledi bdv'ye şikayet etti.

zall da akıllı adamdır, baktı kendisini deli gibi savunan bi fedai ço*** var, hemen yetkili yaptı.

siz de yazık kendi kendinize sözlüğün düzelmesi için eylem yapın, yıkamacı y***macı ça***llar etraftayken.

ek; adamsan gammazlama da her gün millet bu entiriyi görüp rezilligine tanık olmasın

not, sen sildikce herkese tekrar hatirlatirim böylelikle. karar senin fırsatçı golcü.
bir dönemin gülünç kararı.
ahahah olm ya siz ne azimli ne gayretli heriflermişsiniz ya. 40ınız bitmeden geri döndünüz. off sakın bi daha böyle kararlar almayın tamam mı yüreğimize indirmeyin...

gideceksiniz diye sevinmişken kursağımızda bıraktınız hevesimizi. hadi yine gidin naşşş kışş hoşttt.

edit: ahaha boş yapma karşim. tutulmadı işte planınız. hayır amaç neydi zall ın gözünü korkutmak mı? ahahah dahiyane fikirlerinize hastayım.
protest sanayici'nin pardon tengir'in nadir ergenliklerinden biriydi. hiç gerek yoktu.

neyse.
Her mücadele anlamlıdır. En azından dostunu düşmanını tanırsın. Mutlaka bir takım kazanımlar elde edersin. Tecrübede buna dahildir. Bir daha ki sefere daha planlı programlı geniş ölçekli ve yüksek katılımlı eylemleri hedefler ona göre hareket edersin. Ne yapıp yapmaman gerektiğini bilirsin. Tabi çok bilmişler, Korkaklar, gevşekler, hazır yiyiciler, nemelazımcılar, bananeciler, ezikler, silikler böyle şeyleri idrak edip anlamazlar. Hayatında hiç eylem yapmamış ki ne bilsin garibim. Savaşçı ruhlu insanların işidir eylemler.
sonunuz böyle olur.
görsel
Siz bozdu diyorsanız, biz ölelim gençler.

Sözlükte kaleme, ağaca başlık açıyorduk, şimdi meme tipleri, Türk kadının ne kadar aşağılık olduğunu filan yazıp duruyorsunuz.
Mezarında ters dönen yazar arkadaşlarım var.
Bir ara gündeme gelmiştir unutuldu gitti tabi. O zamanlar başka hesapla yazıyordum yeniler bilmez.
Bu geceye kadar aklimdan cok geçmedi ama bir insan 17 ağustos gibi bir faciayi yok kur'an'a basilmis yok golcukte bilmem ne yapilmis deprem.ondan olmuş diyebiliyor ve sozluk moderasyonu buna ses cikarmayarak orda hayatini kaybetmis coluk cocuk yasli genc ne kadar insan varsa onlarin aziz hatiralarina saygisizlik edilmesine ses cikarmiyorsa, bu serefsizleri sozlukte barindiriyorsa yapilacak en dogru harekettir.
O gün hiç gelmeyecek. Yapmayın.
Üst düzey bir yazar olarak aldigim karardir. Biktim bos duvara bilgi vermekten...
Kampanya başlayıp kampanyayı başlatanlar yazmama kararı aldığı an sözlük düzelmişti zaten. Keşke o kararda karar kılıp aldıkları kararın arkasında dursalardı.
yapanlar vardı bi ara
simdi benden çok yaziyolar.
bu ara fena gitmiyor bir ara meme olayı azıtmıştı, her başlık memeydi.
Biz kendi çapımızda eylem yaparken buradaki topluluğun maslahatını esas alarak hareket etmiştik. Oysa görüyoruz ki bazı kardeşler nedendir bilinmez memecilere çemkirecekleri yerde bizi eleştiriyorlar. Dostluk böyle bir şey olsa gerek..! Eylemi nerde ne zaman yapacağımıza gelince; siz beyler, "gölge etmeyin başka ihsan istemez".
görsel