bugün

uludağ sözlük cağ kebabı zirvesi

"BEN YEMEM yea, çok yağlı bu" diye ağlayan kukla ibınasının, etin bitimine doğru şişin üzerine oturarak
" vermem, benim ulan doymadım ben!" şeklinde arıza çıkardığı zirvedir.

bundan sonra herkes yiyeceği kadar eti belirtsin lan, az daha koca şişi .. tövbee neyse....

ayrıca sirkeci iyi içiyon aga, biradet senin ben beyefendiliğini 4. kadehten sonra gördüm ya, ölsem gam yemem artık. *
ahah ulan şu sözlük olanlara şahit olaydı, twitter hesabını bile kapatırdın şerefsizim.

cezali kardeş ayağına sağlık, tanışma kaynaşma vuruşma fırsatını bize verdiğin için.

panthera hayvanının açık alanda uykudan arta kalan zamanlarda bizimle beraber ziftlendiği bütün etler zehir zıkkım olsun, iki lafın belini kırıcaz diye uykusunda konuşturduk ibneyi.

ulan seviyorum seni be, valla da billa da, o cüsseyle 1.5 kilo et yedin ya, helal sana ananın ak sütü gibi o döner. *

sessizdeydi ben duymamışım ama o sözlükte olan bütün herşeyi duymuş bu organizasyona da kol kanat germiş, koçumsun, adamın dibisin. *

o değil fotograflara bak, olum sen nasıl bir manyaksın bankanın içinde şu işle uğraştın, açılmayan engelli sitelerden resimler ekledin, yüzlerimizi de tecavüzcüymüşüz gibi bulanıklaştırdın, ibne gözümüze siyah bant çekeydin bide!
güncel Önemli Başlıklar