(bkz: hatasız kul olmaz)
Uygulamanın kendisi tam bir hatadır efendim.
neymiş onlar dedirtip uygulamayı karış karış gezdirten iddiadır.
Çok yavaş ve internete bağlanamıyor mobilden bağlıyım zaten sıkıntı yok hakikatte.
samsung galaxy s3 android 4.3'de wireless bağlantı olduğu halde bağlanmayan uygulama. arayüz falan güzel gözüküyor ama daha henüz iki satır okuyamadık.

(buraya resim gelecek)

görsel

edüt: tabi olacak böyle şeyler eleştiri değil bunlar henüz. betaşeysi olduğundan eleştiri yapmıyoruz hata bildiriyouz feedback hesabı. yapanların gözlerinden öperün. bir kullanıcı olarak hayvani bir şekilde test edecem meraklanmayın...
ne hatası ya hu program çalışmıyor ki.

(bkz: baba akü komple yok)
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
hala bir derdim var butonu yok zall.

bunu koymak çok mu zor ?
pek fazla hatasi yok geyette hizli.
açılmıyor ki deneyip hatalarını yazalım. bir de ineternet bağlantınızda sorun var diye zeytinyağı gibi üste çıkıyor amk. hem açılma hem de suçu bize at. ah zall ah ne diyeyim ben sana.
Pek işe yaradığını düşünmediğim bir uygulamada rahatlıkla bulabileceğiniz hatalardir.
galeriye girdigin zaman fotograflari otomatik indirmesi cok kotu bende entry girerek nasil yedim bu kadar mb diyorum hep. yazarin profiline bakmasi biraz zor son entryleri gormek ve birde sunu soyliyim entry girerkekn filan sorun yok birkac sey degismeli okadar.
Android'e yeni versiyon gelmesine rağmen Windows Phone uygulaması hala ortalıkta yok zall! Beklemedeyiz aylardır!
açılsaydı iyi uygulamaydı aslında. kırmızı kırmızı.
(bkz: hatasız kul olmaz)
öncelikle indirme linki yoktur. linke tıklayınca tibetçe yazılar çıkıyor.
fakir olduğum için asla yorum yapamayacağım konu olmakla beraber üzüldüğüm iştir.
hacım bu direk açılmıyor. komple hatalı.

bu çocuk olmamış.
çalışmayan uygulamanın hatalarıdır. oturum dahi açsanız hiçbir başlığı göremiyorsunuz.
Çok yavaş olduğunu herkes belirtmiş. Bunun giderilmesi şart. Bunun yanı sıra entry gireceğimiz zaman yazıyı yazmak için boş alana dokunuyorum. Klavye çıkıyor ancak yazdığım alanı göremiyorum çünkü klavye o alanın üstüne geliyor.
(#23505480)
bahsettiğim bağlantı sorunu bizzat zall tarafından girilen aşağıdaki entryle çözülmüştür.
(#23522617)

sonunda başlık görebiliyorum. bu konuda sıkıntı yok. bu seferki sıkıntı giriş yapma ile ilgili. giriş diyorum, şifremi giriyorum, onaylıyorum. sonra boş bir ekran geliyor. ve sadece menü butonu aktif oluyor.

menüye giriyorum fakat ordaki butonlarda aktif olmuyor. kısacası giriş yapıldığında uygulama yüne kullanılmaz duruma geçiyor.

ekran görüntülerini ekleyecem birazdan umarım.

bi de 50mb+ ram ile çalışıyor. belki lazım olur diye onu da şeedecem. kolay gelsin şimdiden. yorulursanız haber verin çay neyin yaparım size...
Bir derdim var butonu eklenmelidir.
Entry girerken çikan klavye yazmami engelliyor. Yazarken göremiyorum hic bisey.
ben dosyayı indirdim ama açmıyor. Neden ki?
not: telefonum s40 işletimciye sahip. bense varoşum.
internetin sorunsuz çalışmasına rağmen ikide bir bağlantı sorunu veriyor.
ayarlar penceresi açılmıyor.

düdüt: ukte explorer ekleyin artık şu mobil versiyona ve android uygulamasına.

düdüt 2: baştan aşağı fail lan bu. sen en iyisi boşver zall.