bugün

zallı ve moderasyonu devirmek için planladığım ihtilal.

gece saat 4:30 zall yatağında uyuyor ve moderasyon. ben ve 20 kişilik bir anarşist durup uludağ merkez binasının önünde toplanıyor ve yazarları ayaklandırıyoruz.

gece saat 5:00 önceden yazdığımız mesajları tam 10.000 yazara bir tıkla gönderiyoruz ve 5.000 yazarı telefonla kaldırıp bina önüne çağrıyoruz.

gece saat 6:00 10.000 kişilik isyancılar binayı kuşatıyor. zall uyanıyor ve kapısı demirle kaplı yer altı sığınağına inip 13 kurşun alan medusa tabancası ile saklanıyor. binanın 30'dan fazla koruması martini tüfeklerle binayı savunmaya çalışıyor.

saat:8:00 15.000 kişilik kalabalık kapıyı kırıp içeri giriyor korumalar esir alınıyor ve zall esir alınıyor.

saat:8.15 zall uuserların arasına getirilip aşağılanıyor,küfüre,tükürüğe,yumruğa maruz kalıyor.

saat 8:30 isyancılar bildiriyi okuyor ve zall ile bütün modların idamına karar veriliyor.

saat 9:00 modlar ve zall idam ediliyor

saat 13:00 modlar ve zallın cenaze törenleri yapılıyor

saat 15:00 yeni moderasyon belirleniyor

saat 15:30 yeni moderasyon uuserlara açıklanıyor

saat 16:00 kutlama ve şenlikler ve cülus başlıyor

saat 16:30 yeni admin zallın koltuğuna otoutyor.
yakında yapacağız.
saat 17:00 yeni admin getirme işlemini çok seven yazarlar tekrar ihtilal planları üzerine kafa patlatmaya başlıyorlar.
gerçekleştirilmesi için önce bir ulucephe adında cephe kurulması gereklidir. daha sonra bu cephe'nin kitlelere hitap etmesi ve gruplaşmasıyla gerçekleştirilebilecek olaydır. * *
saat 19:30 ihtilal karşıtı herkesi sözlükten siliyor ve pclerine virüs yolluyoruz
saat 20:00 uludağdaki bütün muhalifleri silip yeni moderasyonu ''ömür boyu tek başına milli moderasyon ve milli admin'' ilan ediyoruz
saat 21.00 yeni rejimin karşıtlarını siliyoruz
saat:21:30 yeni rejimin propagandasına başlıyoruz
saat 22:00 yeni rejimin savunma askerleri olan milis birlikler (uu) (uludağın uluları) kuruyoruz ve uu'dan 500 kişilik bir ordu kuruyoruz.
saat 22:30 sözlük için yeni milli marş yazıyoruz
saat 23:00 zallı karalama kampanyası başlatıyoruz
saat 23:30 sözlüğü özelleştirip ekşi ve inciye hisse veriyoruz paraları karı kızla yiyoruz*.
(bkz: geçen gün yine darbe planı yapıyoruz)
eylemsiz inkılap olmaz diyerek önce bazı yazarlardan kurtularak gerçekleştirebileceğimizi düşündüğüm planlar.

yazarların erken ismini veriyorum, bu aynı zamanda bir uyarı niteliğindeki listedir.

1-oytunkaran
2-superman'ın kuzeni supergirl
3-gecmistengelenfilozof

bu kadarına denk geldim henüz. diğerlerine rastlamamak dileğiyle. tüm taban yazarların benimle aynı fikirde olduğunu varsayarak yazdım. değilseniz de adı isyan olsun, hukuki yaptırıma takılayım ayaklanmamızı güçlendirecek bir neden olarak. gelin kendi hukukumuz olalım.
kotu espri ihtilalidir.
güncel Önemli Başlıklar