bugün

her entryden sonra bi yudum iyi gider. *
nuri alçonun kızları kandırmak için ilacı attığı içeceğin markası.
hamamdan sonra içine limon sıkılarak içilesi.
uludağ sözlük yazarlarının milli içeceğidir.
niğde gazozu bulunmayan yerlerde her zaman kurtarıcı olmuştur.
(bkz: sözlük tadında)
inegölspor'a sponsor olan içecek.

http://skornet.net/2013/0...inegolspora-sponsor-oldu/
gazozların ulusu.
sözlükte de yazan bir arkadaşımın her seferinde bir uludağ sözlük diye istediği güzide içecek.*
zall'ın 1000'den fazla entry giren her yazara 1 kasa göndermesi gereken içecek.
(bkz: uludağ efsane)
Biz uludağ yazarların içtiği uludağ gazozudur. Ha sadece yazarlar mı içebilir?
Yok ananın dini.
yeni reklamı altında yatan fikir açısından vasat fakat görüntü ve ortaya çıkan sonuç bakımından ülkemizin standartlarının çok üstünde olan gazoz firması.
sherlock holmes dizi müziğini kullanan marka.
Son reklaminda çalan müzik ile "sherlock" dizisini animsatan gazozdur.
son reklamını her izlediğimizde ailecek gerildiğimiz marka. annem adamdan hafif tırstığını itiraf etti.
ayrıca adamın yanardağda kırdığı yumurta annem ile anneannem arasındaki tansiyonu yükseltti. bir önceki reklama istinaden annem kartal yumurtası dedi tabii anneannem durur mu hemen: "olu mi oyle şey ordek yumurtasidu da o!" dedi ve ardından ekledi: "kartalun yuvasindan adam cesaret edu da yumurta çalabilu mi?" diye devam etti. şahsen anneannemin tezini mantıklı buldum. sizi bilemem.
sözlükle arasında bir bağlantının olup olmadığı merak konusu olan gazlı ve lezzetli içecek.
yerli malı yurdun malı diyerek aldığım enfes içecek. özellikle armutlu olanı çok leziz.
izlenilesi reklamları olan lezzetli içecek.
en güzel asitli içecek.
bursa büyükşehir belediyesi tarafından her organizasyonda kullanılan gazozdur.
bursa büyükşehir belediyesi tarafından her organizasyonda kullanılan gazoz olduğundan şüphelendiğim gazoz.
sherlockmüziğinden çakma bir müzikle reklam yapmış firma. hayır abartılır da bu kadar kör gözüm parmağına da çalınmaz ki.
sözlük girişinde yeni yılımızın efsane geçmesini dilemiş çocukluğumuzun gazozu olan marka. az gazozuna maç yapıp uludağ gazoz içmedik. o günler efsane günlerdi. umarım 2015 de efsane geçer benim için. gerçi bu haftaki finaller baya kötü geçti. ama hala umudum var 2015 için.
Şekersizi makbuldür.