bugün

Açılırsa sözlükte sadece benim kalacağımı bana düşündüren forum. Zall bile peşkeş çeker vıy vıy.
'konu kilit' seviyesine ne zaman geleceğini merak ettiğim oluşum.
her türlü saçmalığı barındıran güzel site. üyeleri abazandır. trollük yapmayı bile bilemeyecek kadar malları da vardır.
başlıkların çoğunun forum tadında olmasıyla ciddi ciddi düşünülmesi gereken alternatif forum sitesi.
(bkz: inci sözlük)
sol frame. artık forum oldu sözlük.
bir yakarış. çok doğru söylüyorsun emeğine sağlıkkardeş , verdim artı rep falan.
Hep sisin gibi adamlar yüsünden olan durumsal.
Forumumuz Hayırlı olsun.
bir an önce açılmasını talep ettiğimdir. sözlüğümüz şu an forum olma yolunda koşarak ilerliyor. en azından sözlük ayrı forum ayrı olsun.
Git gide değil sözlüğün tamamen aldığı hal. Hayırlı forumlar arkadaşlar emeğe saygı +rep pls.
sözlüğü sahibi düşünmezken takmamak gerek. evet.
en sevdiğim forum sitesidir. güler, eğleniriz.
Sözlüğün sahibi takmıyor. bana mı kaldı lan derdi tasası?
her gün 1 milyon ziyaretçisi vardır. zall var rütbeli falan abiler her şeyi biliyolay. vayya bak.
Gelen geçen dert yanıyor. Bu nedir?
sözlüğün giderek dönüştüğü hede.
sözlüğü yanlış anlamış mallar tarafından gerçekleştirilen hede. ekşi nin 2003 teki haline bakın öyle gelin.
Uludag sözlük , forumuludağ olmuştur bu konuda hem fikirsek konu kilit!!!

@closerequest
sözlüğün yeni adıdır, artık sözlük demeyiniz.
bugün çok haraketlidir. evet.
hepinizden iğreniyorum ne yapmalıyım başlığı ile forum olduğu iyice belli olmuştur.
(bkz: sözlükte sorulan sorulara cevap alınamaması)

bazı tiplerin sanrısıdır

(bkz: başka bir arzunuz)
zall ın acilen açması gereken oluşumdur. trolluk yapmak isteyen, karı kız düşürmek isteyen, sohbet etmek isteyen, erkekler tarafından ilgi manyağı yapılmak istenen yüzünü instagram efektli altı tulumba tatlısı hanım kızlarımız orada takılırlar. sözlükteki büyük bir kitle böyle vr bunu kimse yargılayamaz. onlar bunu istiyor ve uygun bir platform olmadığı için burada isteklerini gerçekleştirmeye calışıyorlar. ayrıca onların isteklerine de saygı duyuyorum, herkes özlü sözler, bilgi içerikli entryler sevmek zorunda değil. bir insan gerçek hayatta elde edemediği saygı ve özgüveni sanal ortamda sağlamak isteyebilir, bunu eleştiremeyiz. sevdiği yazarların yazılarını analizlerini okumak isteyen bizler de burada kalırız. herkes mutlu olur bence.
(bkz: gece gökyüzüne baktığında aklından geçirdiklerin)
(bkz: bursa acıbadem acil servisteki kırmızı etekli kız)
bir soru: Gece mastürbasyon yaptıktan sonra rüyanızda işten yeni dönen ve homoseksüelliğe olumlu yaklaşan oduncular gördünüz mü? Ya da eşcinseller size içinizdeki eşcinselliği kucaklamanızı ve eşcinselleri kabullenmenizi ve içinize cinsel organ kabul etmenizi istedi mi?