Yalan abi yalan hayır
inadına hayır
Ölsek bile hayır
H
A
Y
I
R.
hdp, pkk, ab ile kolkola girmek "3-5 insan kaldık", oluyor da 15 temmuz da tankların önüne yatanlar troll mü oluyor.
(bkz: başlık sıçmak)
uludağ ve ekşide bulunan hayırcıları referandum günü portakal suyumu yudumlarken izleme isteğimi artıran başlık.
güçlü türkiye için #evet
vatanın bölünmemesi için #evet
demokrasinin ilerlemesi için #evet
ve bir çok pozitif şey için #evet.
Uludağ sözlüğün nüfusu kaç hepsi hayır dese ne yazar? Ekşi de aynı şekilde. Ortalama bir mahalle nüfusu 15-20 bin. Yani ikisini toplasan bir mahalle anca yapar.
böyle konuşabilmek arsız hayasız yüksek beceri örneği.

genellemelerin en komiği.

genelleme yapmak çok kolay.

uludağ evetçi mi? ..

son zamanlarda kullanılmayan hesaplardan, silik hesaplardan, yazarının yazmadığı halde entry girilen eski hesapların canlanmasıyla aktroll göçü yaşandığı için böyle görünüyor olması doğal.
siktir et sen o survivor analizcilerini.

ulan beğenmedikleri uludağsözlükte bile bu kadar survivor entrysi girilmiyor, adamlar bildiğin satırlarca analiz kasıyorlar. auhauaha

neyse,

taktik maktik yok evet evet evet.
uludağ evetçi hayırcı onu bilmemde ekşi her daim devlet ve müslüman düşmanı olmuştur.
#hayır.
evetçilerin dediğine göre evet çıkarsa "gücü azaltılmış, sorumluluğu artırılmış bir cumhurbaşkanı" olacakmış. ben gücü azaltılmış bir cumhurbaşkanı istemiyorum. şu anda olduğu gibi sınırsız yetki sahibi, terleyen ve sorumsuz bir cumhurbaşkanı istiyorum. o yüzden hayır!
inci ferreci.
Uludağın geneli dediğin parayla satın alınıp canlandırılan eski hesaplar. Aktroller yani.

#hayır ulan!
haayııırrr..

nöööö!..
Arkadaşlar lafi hic dolandirmadan net olarak konuşacağım;

(bkz: Ak troller silksin sizi)

Kendisi gibi düşünmeyen herkese troll yaftası yapıştıran bir vitaminsiz tespitidir. Sizden ala troll mu var lan? Gece gündüz evet verenlere hakaret edeceksin ama troll baskalari olacak. Anayasa maddelerini tartisamiyormus. Tartış cengaver, tutan mi var? Tek adam ve padisahlik kelimelerini kullanmadan anlat bakalım neden hayir dememiz gerektiğini, anlatabilecek misin?

Bu arada bu tespiti yaparken ekşi sözlüğün solcu maskeli pkk yuvası olduğunu da soyle bi zahmet. Ondan sonra teröristler de hayir diyor deyince "ihi ihi bize tororist diyolar" diye agliyorsunuz.

Uludağ sözlük vatanini milletini seven insanlardan oluşmakta genel itibari ile. Burda da var kansızlar ama ekşiye bin kez tercih ederim.
Ekşi ve Uludağ sözlüğün nüfusu 15-20 bin değil 150-200 bin sadece Uludağda 100 bin kişi var. Ekşi daha ekşi daha büyük ama ekşi 18 yaş altı var.
fark etmez hangi toplumun, kuruluşun ne dediği. evet çıksın o sandıktan hep beraber görelim anamızın amını.
Uludağ sözlük'te fake hesap ve kapatılmış hesaplar açılarak troll ak gençleri üzerinden para kazanıldığını ve bazı yazarların uçurulduğu hakkında çıkan ispatlı yazılardan bahsedersek doğru bir önermedir, yoksa evet oyu kullanacak (evetçi, hayırcı ne lan, takım mı bu) vatandaşlar yok sayılmıyor burada, dönen reklam oyunlarından bahsediliyor.
Bu da burda dursun
(bkz: ben büyük ortadoğu projesi nin eş başkanıyım)
allah razı olsun şu başlığı açandan efsane temizlik oluyor.

lan ibneler ölüleri diriltip evet dedirtecek misiniz yine?
3-5 kamil abi ve yine 3-5 paralı köpek ve troller hariç burada evet diyen yok.

uludağ evet diyor diyenler, erkek oğlu olan yazar arkadaşlarımızın oğlunun çükünü yesin afedersin.

#hayır
ismail ve kankası dangoz serkan inci'nin iktidar yalakalığı sebebiyle uludağ'a yapılan haksızlıktır. uludağ sözlük, ismail'in troll hesapları ve yönetimin entry kasılsın diye kullandığı troll bot hesaplar dışında %80 hayırcıdır.
Sonuna kadar Evet.
burası bir takım terörist destekçisi, hayırcı köpeklerin çemkirme başlığı olmuş resmen.

bakın normal hayırcılara köpek demiyorum tabi ki, terörist destekçilerini kastediyorum.
ne çok seviyoruz değil mi grupları şu cu bu cu diye ayırmaya... bir tespit. lakin gerçek değil.