bugün

karşılıklı olursa ne ala. Ekşi de bizden çok şey öğrenecek. tek yönlü bakarak hata yapmışsın. O ukala tavır da hiç Yakışmamış. size ekşide kendini bir şey sanmayı öğretmişler galiba. Yok sizin seviyenize gelene kadar entry girmeyecekmişiz de filan. kimsiniz lan siz?

Sakin başlayıp sinirlendim iyi mi?
her yaşta öğrenmeye açık olmak gerekte, öğreniceğimiz konuları bir alalım. Boş konuşmuş olmanı istemem.
(bkz: this is uludağ)
hmmm
ekşi sözlük sizin gibi boş beleş adamları şutlamakla haklıymış.
beyin yoksunu yazarımsı esprisidir.
Yeter! Dedirten başlık.
(bkz: sol frameyi siken yazar)
(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
Bana Nutella yemeyi öğret.
Mesela bölücülük gibi.
(bkz: kendini bir bok sanma çabaları)
(bkz: alın şu artisti)
(bkz: boş geldin defol)
Eger nutella beyinli eksicilerden birsey ogrenmek isteseydim halkekmek kuyrugu gibi yazar alim kuyruguna girer yazar olunca got atardim ancak 6. Nesilim ve burada kafama gore yaziyorum.

Not: eksiden gelip burada insanlara saygili arkadaslari tenzih ederim. Buraya geldiler diye kimseye laf soyleyecek degilim herkes birbirine saygılı olmak kosuluyla.
yav he hee ..
az önce filmlerin yarısında çıkmayı öğrendim.

tişikkirlir dürümcü.

sanırsın ki buradaki kimse ekşi sözlükte yazar değil.

bu arkadaşı tebrik ediyor ve sözlüğe yararlı bilgiler girmesi dahilinde başarılarının devamını diliyorum.

ama tutmaz kardeş. onu biz de denedik. hatta ben tek başıma kampanya düzenledim. bir gün hiç entry girmedim. benim dışımda pek sikleyen olmadı.

ama umarım seni siklerler.

sözlük krallığı goeeessss tooooo

uludağ sözlük.
220 entry - henüz coşmamış.

en beğenilen entry (4 beğeni);

(bkz: yaran okul müdürü lafları/#22378682)

ne biliyon da ne öğretecen zıpır? ısırırım kulağını senin.
(bkz: beyni yok fikri var)
fular nasıl takılır onu öğretecek kişi beyanı.
komikmiş. güldük.
Dağdan gelip bağdakini kovmaya çalışma ayı.
(bkz: troll please)
Ekşicilerdeki ülkedeki herşeyi biz biliriz en eğitimli biziz her konuyu sekse bağlamalıyım durumundan uzak durulmak öğrenilebilir mesela.
Bu ekşi ekşi konuşmalarınız yok mu? inanın yüzüm ekşiyor sıkıntıdan...
Ulu yazarların tahammül edemediği gerçek..

Burda bi sözlük formatı bile yok. "Sen ne biliyon da ne öğreteceksin ,sen kim köpeksin, adam olsaydın da şutlanmasaydın..." bu gibi ifadelerden ziyade, "ya bu sözlük neden, nasıl kutsal bilgi kaynağı oldu. Ne yazıyorda bu adamlar o platform bu kadar iyi hale geldi.." gibi sorular sorup kendinize bi çeki düzen vermeniz gerekmez mi?

O sahip çıktığınız, "ulu" diye adlandırdığımız yuvanıza siz ne katıyorsunuz hiç sorguladinız mi acaba?

Gereksiz komplekslere girmenin bi faydası olmuyor.
Biz Kimiz denebilse belki çok daha iyi seviyelere gelirdi bu sözlük...
"Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, Çünkü cahil ne gelirse söyler diline. (La Edri)"