bugün

zalım tespitidir.
(bkz: çok beklersin)
Höösstt deve.

Burada pek çok ekşi sözlük hesabı olduğu halde düzenli yazan yazar var.

Olmayan durum.
Zall'ı üzecek düşüncedir.
üzülerek katıldığım lakin bir vakit sonra değişecek olan tespittir..
ekşide ki ibne oranı, burada ki ergen oranıyla aynıdır.
doğru gerçek. ekşi sözlüke yazar olmayı bekleyenler uludağda yazmaktadır.
ekşi ye katılmayı düşünmeyenleri de içinde barındıran salon hakkındaki düşüncedir.

edit: tanım
13 küsur yıllık internet kullanıcılığımın ardından üye olduğum ve yazdığım tek sözlüktür uludağ. şimdiki adıyla instella olan siteye arkadaş zoruyla üye olmuş ama bir kez bile girmemişimdir. internetin en büyük özelliği olan düşüncelerini ifade etme özgürlüğüyle taban taban zıt olan basmakalıp sıkıcı ekşi sözlük en ufak bir umurumda bile değildir.
bir bakıma doğru bir bakıma yanlış tespittir.

ekşi'de yazar olmak isteyip olamayanlar buraya gelir sonra buraya alışıp ekşi'ye gitmezler.

burunlarından kıl aldırmayan her boku sadece kendileri bildiğini düşünen terörist seviciler arasında ne işimiz var amk.
ekşi sözlükteki uludağ sözlük başlığındaki entry'den arak yapılmış tespittir.
Böyle düşünen tiplere hala yazarlık şansı tanıyan yönetim yüzündendir.

görsel

(bkz: Kim lan bu dallama)
Kitap hakkında entry girince kültürlü olunacağını sanan yazarların uydurmuş olduğu bir yalan itibar etmeyin...
Yok yok oyle degil. Bazilari icin oyle olabilir ama Orasi baska burasi baska.

Burda gerizekali ve cahil insan daha cok oldugu icin bazen daha eglenceli olabiliyor.
Yanlış bir tespittir. Ekşi sözlükte yazar olmak için hiç başvuru yapmadım. Hem orada uludağ sözlükte beğenerek, eğlenerek, keyiflenerek okuduğum kukla, lookin, hicbiseyebosunaiclenmeyenadam gibi yazarlar yok. Belki de var ama zaten bulmuşken tekrar aramanın anlamı da yok.
ekşi sözlük gibi pkk dhkp c yuvasi uludag sozlugun yanindan bile gecemez.
yanlış önerme.
şahsen 7 yıllık yazarlığı yakıp geldim ekşiden. gayet de mutluyum. umarım her şey beklediğim gibi gelişir...
şimdiye kadar öyle oldu...
Önermeyi kabul etmeyen, yanlış bulan yazarlar ekşi hesaplarının bilgilerini atabilirler.
Hakaretvarî söz öbeği.
alakasız.

sekiz senedir burdayım. ekşiyi okurum ama yazarlik yapmak istemedim istemem.
aynen öyledir.
(bkz: çaylak onay listesi)
burdaki ahmaklar yüzünden.