bugün

cahil ve kemalizm yan yana geldi mi zaten başlı başına bi mesele. bi bok bilmeyen, kendince sözlükte fikir atomu parçalayan yavşak sözlük yazarlarının kara cahil olmalarıdır.

biri ben kemalistim yeaaaaa diyorsa , zaten cahildir ben niye kendimi yoruyorum ki.
kemalizm ve cehalet ayni yönde olabilir mi? vazgecin artik ve okuyup öğrenin. bıktık sizden.
iç burkan detaydır.
evet az once gecmis iz taze. (bkz: o bizim ustumuzde gerzek)
cumhuriyeti satmaktansa cahil damgası yemeyi yeğlerim.
(bkz: dinime küfreden Müslüman olsa)
kemalist diye itham edilmek, cahillikten daha kötüdür.
bir insan cahil olsun ama, kemalist asla. sonuçta cahillik aşılabilir.

düşünsenize hem cahil, hem de kemalist ikisi bir arada! ne fena.
kemalist olanlara sözüm yok ama, onun dışındaki cahiller sittirip gitse, sözlük daha güzel olur...
doğru bir tespit. ayrıca kemalizmin olduğu yerde nasıl ilerlemecilik olacak onu da bi açıklayıverin yobaz sürüsü.
Maalesef büyük kısmı böyledir. Onlara üzülmekte, doğru ideolojiyi bularak bilgiyi aramalarını tavsiye ederiz.
cahil olan kendini geliştirir. kemalist zihniyet kendini hiç geliştiremez.
eksiktir, cahil , kemalist , yobaz ve şakirt olmaları. geriye kalan herkes için mastercard.
cahil ve kemalisti ayni cümlede eş anlamlı kullanmak başlı başına cahillik belirtisidir.
Kesinlikle katılmadığım onermedir.

Not:

12. Entry-nick uyumu.

Keske liseden bu kadar kacmasaydin. Cehaletin giderdi en azindan.
'kemalist oldukları için cahildirler' önermesinden dolayı gerçek olan tespit.
bazı gerizekalı yobazların sandığının aksine fevkalade bilgilidirler. hiç değilse yaşananların birinci el tanıklarının adnan adıvar, kazım karabekir, rıza nur'dan ibaret olmadığını bilecek kadar...

şu rezillerin haline bak! sanırsın ki söz konusu, bir kısmı akıl hastası, bir kısmı megaloman, bir kısmı hak etmedikleri makamlara göz diktikleri için elimine edilmiş, garezli şahıslardan başka tanık yok! diğer yüzlerce, binlerce tanık ne olacak?

sizi gidi kadir mısıroğlu, mustafa armağan, necip fazıl çömezi yobaz sürüsü sizi... sizlerin de ağababalarınızın da ne mal olduğunu iyi biliyoruz, boşuna yazıp çizmeyin...