bugün

Evet ulu, itirafım çok değişik.
çok kötüyüm ben. ben artık yapamıyorum.
Dün hipodromun önünden geçerken elinde at yarışı bileti olan sarı kurdaleli gız ne güzel güldün o arada bana. Buradaysan el et.

Rumuz:yaralı aslan.*
Daha demin karşı binadaki bir tane teyze kedisine tekme attı gibi ama farkettim ki o kedi bunu oyun olarak algılıyormuş. Tekme sert değil yumuşaktı. O değilde kocasının yediği çekirdekte gözüm kaldı.

Rumuz:gözlüklü cedric.
Ulucuların itiraflarıdır.
Vay be ne alemler var dedirtir. Benim itirafım yok bu itiraftan sonra.
Öyle bi betimledin ki benim de canım çekti. Bu da benim itirafım olsun.
Yandaki eşekoğlu eşek komşumun türkü çığırma sesine uyandım. Görgüsüz eşek. Duvara vurup uyarınca geri duvara vurdu. Yat uyu be zıbar seni mi dinleyeceğiz dedim de anladı dana sesinin geldiğini. Abi gerçekten gidin mağaranıza geri dönün. Ben komşum rahatsız olmasın diye saçımı bile kurutmadan uyuyorum bu gece.
Sanırım bir şekilde kavga, gürültü, şiddet yüklüyüm, özellikle şu sıralar. Ya da insanlar gelip benim canımı bilerek sıkıyorlar. Hangisinden dolayı ortalığı ateşe veriyorum bilmiyorum. Ama bir gün o ateşin büyüyüp beni yutmasından korkuyorum.
Mutsuzum yalnızım sanki bir boşluktayım bu aralar.
Sözlüğe giriş amacım kafamdakileri kelimelere döküp bazen boş , bazen dolu konuşabilmekti . Ancak saçma sapan insanların olayları içerisinde buldum kendimi ve umarım bu hesabı kapatıp gitmem .
Yatağıma pembe çarşaf serdim.
bu gün sevdiğim bir kişiden vaz geçtim bu güne kadar asla olduğum gibi yaşayamadım hep bir maske ile(mecazen) hep kendimi gizledim.
itiraf sayılmaz ama tüm evi aynalarla kaplamak isteyecek kadar kendime aşığım.
Aşırı seks isteğinden delirmek üzereyim.