bugün

"profesyonellere ne kaldı" dedirtecek kadar yaptığı işin hakkını vermiş bir amatördür.

- mevcut performansı ile 'penn club of new-york'taki show-girl'lere rahatlıkla ders verebilir.
(bkz: are you human)
(bkz: ben evet diyorum)

(bkz: üç evetle uğurluyoruz)
jürideki kadın bile kız giriş yaparken şöyle bir saçını düzeltip yerini alıyorsa bize bir şey demek düşmez.

ukrayna'daki yetenek sizsiniz muadili yarışmaya katılan sarışın kızdır.
allah Ukraynalı kızları yaratırken kaç kere update etmiş kimbilirin kanıtı.
izlerken ağlatır dikkat edin.
direk dansı yapan kızdır.

evde denemeye kalkmayın. ben denedim. acildeyim şimdi. direği çıkartmaya çalışıyolar.
soyisminde sübliminal seziyorum.
acun'un konuk edip, performansını izletmesini istediğim kızdır.
hd kalitesinde güzel hatundur. akıllara durgunluk verir.
Youtube'u afallatmıştır.
http://imgim.com/8970incip757402.jpg
haaaaağğğğğğğğğğğğğ

çok güzel kız. amk tanım yapamadım.

edit: 31. entry olması tesadüf.
bir hatunun boruyla olabilecek en iyi bütünleşme örneğidir. hangi kulüpte çalışıyosa doluşun gidelim beyler.
slavlar'ın atasporu hâline genel pole dance'i yarışmada kullanmış kadındır.

yakında olimpiyatlara alınmasını isteyecekler, demedi demeyin. ciddi ciddi abd'deki striptiz kulüplerini on kez dolduracak kadar slav kadın var, direk dansıyla uğraşan.
adamın boru olasını getiren kız.*
Kıvanç tatlıtuğ'un canlandırdığı Kuzey karakterinin deyimiyle .

'' Evlenince çocukların hangi mesleği yapıyor dediğinde ben borudan boruya atlıyordum mu diyeceksin ''
Tainted love kizidir.
(bkz: pazartesi gel işe başla)

hani arabayla tümsekten geçerken karın bölgesinde bi irkilme olur ya! o çok acayip bi duygu hiç girmeyeyim o konuya.
akabinde maşallah tabarekallah suphanallah dememe neden olan kızdır.
acun ılıcalı'nın ülkemize davet edip bizlerle tanıştırmasını beklediğim hatundur.
ukrayna'da da boyu 1.50 olan kızların varlığını göstermiş kızdır.
videodaki seyirci bayanların yüzleri on numaradır.
(bkz: baldırlarına kadar uzanan çizme giyen kız) dır. * *
edit: o değil de kız cidden güzel dansetmiş fekat giydiği o parlak kıyafetten dolayı dansını ucuzlaştırmış gibi geldi bana, özellikle de burdaki yorumlardan sonra.
millet ukrayna yöresel halk danslarına ne kadar da hakimmiş amk...salondaki bütün ukraynalıların gözleri açılıyor, burdaki herkes sakin ve olaya hakim..
türkiye de olsa orospu damgasını yiyecek kızdır, zaten bizim millet sanattan ne anlar, olan ülkemizdeki genç yeteneklere oluyor.