bugün

çizme boylarının yarısını kapladığında mal gibi görünen kız.
ördek avına giden kızdır. sarı,lastiktir çizme de çamurdan koruma amaçlıdır. ikinci seçenek de boyu kısa ayakları büyük kız olabilir, normalde diz altında gelecek çizme ablanın baldırlara kadar gelmiştir.

başka türlüsü olmaz da zaten. olmamalı,olmasın.
(bkz: çizmelon)
"sadece kalçalarıma bak" demenin modada ki halidir. bakabileceğiniz başka bir nokta kalmadığı için (çizme tüm dikkatinizi alacağından başka bir noktaya odaklanamazsınız), ya "aptala bak" dediğiniz yada "göte bak" dediğiniz kızlar bütünü.
bacakları çıplak ve düzgünse iyi etmiş kızdır. nazarımda dinamik, atletik ve seksi bir görünüme büründürmüştür kendisini. bence kızlarımız bunu daha fazla denemeli. etkili bir yöntem olabilir.
yanlış önerme. çizme kızı giymiştir.
çizmenin içine düşen kızdır. bende bu ne diyordum. bugün koşan bir çift çizme gördüm, içinde kız vardı.
çizmenin kendine yakıştığını düşünen ama yakışmadığının farkında olmayan kızdır. baldır bitimine kadar çizme çoğu kimseye yakışmaz.
yakışmayandır. gerçekten çok itici duruyor. giymeyin giydirmeyin. bizleri kendinizden soğutmayın.* deneyimledim oradan biliyorum. biblo gibi suratı olan bir kız giyse bile inanın çirkin görünüyor. robocop veya kanalizasyon işçisine benzetiyorum giyenleri.*
Bu gun geldi dukkana mk basligi acacaktim zaten açmislar helal olsun.
Geniş baldırlara ve kısa boya sahipse iticidir.

Edit: lakin uzun boyluysa ve kısa etek giymişse tadından yenmez.
edit2: lezbiyen değilim.
(bkz: baldır)

edit: moda uzmanı sözlükçülerimiz kızları uyarıyor. baldır boyu çizme giymeyin, babet neyinize yetmiyor.
Giyen Uzun boyluysa ve çizme yüksek topukluysa keyifle izlenebilir. Çizmesine göre de çok seksi de durabilir.

Nedense kalça daha bir ön planda olur ama sözkonusu insan kesinlikle şekillerini kapatacak şekilde giyinmemeli. (yani uzun tünikler, bol şeyler olmaz)
O kalçanın ölçüsü, şekli belli olacak. Yoksa giyip de goz zevkimi bozmayın bi de.

Hakkını veremiyorsan giymeyeceksin bacım.

Ha bir de, erkek arkadaşı yanında olan kızların sana it gibi davranmalarına, bakmalarına hazır ol.
siyah deri çizme ise seksi olabilir tabii altın oran şart.
görsel
görsel
görsel
böylelerini gördüyseniz bir daha ki sefere karşılaşma ihtimaline karşılık yanınızda kesme şeker taşıyınız efendim.
sadece etek giydiklerinde yakışıyor. pantolon üzerine giyilen siyah çizmeler çok sikindirik duruyor.
trençkot kombinasyonuyla çok şık durmaktadır.