bugün

türkiye'de takılmadan 10 a kadar sayabilenlerin katıldığı yarışmanın ukrayna versiyonundaki kızdır..

türkiye'den soğuma nedenlerinden, ukrayna'ya ısınma nedenlerindendir..bi boruyla onları yapabilenin başka şeylerle neler yapabileceğini merak ettirir.

http://www.youtube.com/watch?v=KcHAXXozU64

edit: çalan şarkıyı tarafıma bildirene rep..

edit 2: pek çok arkadaş özelden şarkıyı söylediler ve benim bu konuda nasıl bi sığır olduğum ortaya çıktı..bir ben bilmiyor muşum..teşekkürler hepsine.

Edit3; vay amk. Entry ne eksi yaptı böyle. 1.45 lik kezban takımının moralini bozduk galiba. Ya da dini bütün mümin kardeşlerimiz ablayı görünce abdest gitti diye eksiye abandı.
bildiğin boru dansı yapan kızdır.
işte gerçek yetenek, "sipasiba" deyişine kurban, maşallah...
bildiğimiz striptizcidir. bu bir yetenek midir? pek sayılmaz. eğer öyleyse gece kulüpleri yetenek kaynıyor. aynı dansı doğru dürüst bir kıyafetle yapsa o kadar alkış alacağını sanmıyorum.
bu mükemmel gösteriye boru dansı diyenleri kınıyorum.

cidden müthiş ve farklı bir gösteri yapmış kızdır.

edit: çalan şarkı; marilyn manson - tainted love
türkiye de olsa orospu damgasını yiyecek kızdır, zaten bizim millet sanattan ne anlar, olan ülkemizdeki genç yeteneklere oluyor.
millet ukrayna yöresel halk danslarına ne kadar da hakimmiş amk...salondaki bütün ukraynalıların gözleri açılıyor, burdaki herkes sakin ve olaya hakim..
(bkz: baldırlarına kadar uzanan çizme giyen kız) dır. * *
edit: o değil de kız cidden güzel dansetmiş fekat giydiği o parlak kıyafetten dolayı dansını ucuzlaştırmış gibi geldi bana, özellikle de burdaki yorumlardan sonra.
videodaki seyirci bayanların yüzleri on numaradır.
ukrayna'da da boyu 1.50 olan kızların varlığını göstermiş kızdır.
acun ılıcalı'nın ülkemize davet edip bizlerle tanıştırmasını beklediğim hatundur.
akabinde maşallah tabarekallah suphanallah dememe neden olan kızdır.
(bkz: pazartesi gel işe başla)

hani arabayla tümsekten geçerken karın bölgesinde bi irkilme olur ya! o çok acayip bi duygu hiç girmeyeyim o konuya.
Tainted love kizidir.
Kıvanç tatlıtuğ'un canlandırdığı Kuzey karakterinin deyimiyle .

'' Evlenince çocukların hangi mesleği yapıyor dediğinde ben borudan boruya atlıyordum mu diyeceksin ''
adamın boru olasını getiren kız.*
slavlar'ın atasporu hâline genel pole dance'i yarışmada kullanmış kadındır.

yakında olimpiyatlara alınmasını isteyecekler, demedi demeyin. ciddi ciddi abd'deki striptiz kulüplerini on kez dolduracak kadar slav kadın var, direk dansıyla uğraşan.
bir hatunun boruyla olabilecek en iyi bütünleşme örneğidir. hangi kulüpte çalışıyosa doluşun gidelim beyler.
haaaaağğğğğğğğğğğğğ

çok güzel kız. amk tanım yapamadım.

edit: 31. entry olması tesadüf.
Youtube'u afallatmıştır.
http://imgim.com/8970incip757402.jpg
hd kalitesinde güzel hatundur. akıllara durgunluk verir.
acun'un konuk edip, performansını izletmesini istediğim kızdır.
soyisminde sübliminal seziyorum.
direk dansı yapan kızdır.

evde denemeye kalkmayın. ben denedim. acildeyim şimdi. direği çıkartmaya çalışıyolar.
izlerken ağlatır dikkat edin.
allah Ukraynalı kızları yaratırken kaç kere update etmiş kimbilirin kanıtı.