bugün

spoiler

Ukrayna lideri Zelenski'nin Rus turistleri kabul ettiği için Türkiye'ye gücendiğini söylemesinden sonra ilk tepki AK Partili Şamil Tayyar'dan geldi. Tayyar, "SiHA gönder. Binlerce yetimi, öksüzü kabul et. Yüzlerce yardım tırını ulaştır. Barış için kendini parala. Sen kalk Yunan kanalında saçmala. Aptal komedyen!" ifadelerini kullandı

spoiler

https://www.sondakika.com...m-sozlerine-ilk-14913485/

zelenski bir nebze haklı olsa da bizimkiler savaş çıksa dahi turistleri reddetmez ağa.
turist gelecek diye kendi vatandaşlarına “aşılıyım zararsızım” şapkası taktıran hükümet, zelenski’ye de böyle siktiri çeker.
Yahudi sevdası bitmez bu Abdülhamitçiler'de.
Ukrayna‘nın amına goyim. ABD’nin gazına gelip efelenmeseydiniz.
Şamil tayyar ? Bu mu referansın dostum.
Aslında zelenski “kendi açısından” haklı lan, adam sonuna kadar kendi ülkesinin menfaatini düşünüyor, bizim gibi bugün sövdüğünü yarın öpmüyor amk!
--spoiler--
aslında zelenski “kendi açısından” haklı lan, adam sonuna kadar kendi ülkesinin menfaatini düşünüyor
--spoiler--

ulkesini amerikaya peskes cekip, sirf rusyayi savasa sokmak icin 8 senedir donbasta rus asillilara yaptiklari vahsetlerlemi ulkesini dusunuyor?

Yoksa onbinlerce olen askerlerlemi dusunuyor?

Belkide her gun yapilan milyarlarca dolar yardimin geri odeme vakti geldiginde koskoca ukraynanin anahtarini amerikallilarla ingilizlere verirkenmi dusunuyor olacak?

Koskoca bir ulkenin mina kodu, kardesle kardesi birbirine dusurdu sirf amerikalilarin cikarlari icin. Sokayim ben oyle vatanseverlige.
birini 40 yıl sırtında taşırsında sesi çıkmaz 5 dakka dinlenmek için in deyince demediğini bırakmaz o hesap. osmanlıya laf edip komedyenlik yaparken iyiydi.

ülkemizin zaten ekonomisinin içine sıçtılar, alım gücü diye birşey kalmadı. eee zelenski efendi o zaman amerika ve avrupalı dostlarına de türkiye yi seçin seyehat için tatil için.
rus turistleri bu ülkeye almayan alçaktır. ulan ülkeye giren tek güzel şeye de mi göz diktiniz...
Şamil Tayyar iyi demiş. sen kim köpeksin de bunca şeyden sonra kalkıp Türkiye'ye laf söyleme cüretinde bulunuyorsun amk denyosu.
Iktidar oldugu gunden bu yana nato'ya uye olmak icin bir caba gostermemis ve ab ile muzakere yapmamis olan sirk maymununun aciklamasidir. Zelenski kardes el sikiyle gerdege girmeye calisirsan iste boyle sikilmis got gibi seni ortada birakirlar.
kayıkçı kavgası.
adamlar o kadar yuzsuz ki, tum dunya etraflarinda dondugunu saniyor. Avrupa deli gibi silah, para gonderiyor, rusyayi boykot ediyor, bu narkoman hala mutlu degil, daha cok yardim yapmiyorsunuz diye naz poz yapiyor.
Dün Amerika'lı heyet gitmişti ziyarete, başında da Pelosi denen gerzek kadın. Aleyküm selam.
kargalar oyacak göz bırakmadı hala besliyoruz.
Ah ve zelensky sen daha siyasal islamcıları taniyamamissin.para için katil dedikleri israil ve Suudi Arabistanla bile barıştılar .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar