telefon ekranına saç telinin düşmesi ve onu çizik sanmak.
sabah uyanınca birden karşınızda akrep görmek. hem de burnunuz kadar yakınkene.
az önce telefonla konuştuğunuz kişi hakkında yanınızdakine atıp-tutarken, telefonu kapatmamış olduğunuzu fark edip kalp çarpıntısı eşliğinde hızlı bir hamle yapmak! Karşı taraf da kapatmamışsa, arkasından konuştuğunuz her şey kulaklarınızda çınlayacaktır. Bu kişi eğer patronunuzsa, durum daha da vahim hale gelir. Olayı nasıl çevireceğinizi hesaplarken, beyin hücrelerinizdeki bilgi alışverişi de kalp ritminize eşlik ederek en yüksek seviyeye ulaşır.
birgün cüzdanımı montun iç cebine koymuştum. elimi arka cebime attım ve cüzdanın olmadığını fark ettim. Son 10 saat 4 saniyede gözümün önünden geçti.
Parkta çocuğunuzun oyun oynarken birden gözden kaybolması..
(eskiden) sevdiğiniz adamın karşınızdayken aniden eski sevgilisiyle arada seviştiğini söylemesi.

uzun süre konuşamamıştım, donmuştum. bir daha da ona hiç çözülmedim.
Yemek yemek için oturduğunda telefonun çalması.
Sadece isminle mesaj atılması.
Kedinin kahvaltıda çaldığı zeytini benden gizli yatağa saklaması ve gece uyurken benim onu dev bir böcek sanmam!
Tam evden çıkacakken telofununu kaybetmen ve telefonun sessizde olması.
Gece yarısı telefonun acı acı çalması.

Asla ondan mesaj gelmeyecek diye beklerken ansızın gelen mesaj.
kendimi aynada çıplak şekilde görmek.
Okulun merdivenlerinden müzik dinleyerek çıkarken bir anda elindeki telefonu cebinde aramak ve bulamayınca panik yapmak...evet bunu yaşadım.
telefonu almak için eli cebe veya çantaya uzattıktan sonraki telefona erişilemeyen 2 saniyelik süreç.

o kadar minik bir kalp krizi ki bu, sabahları uykumu alamamışken yaşadığımda anında kendime geliyorum, harika bir adrenalin patlaması yaratıyor.

yalnız 20 entryli başlıkta "telefon" kelimesini aratınca 8 sonuç çıkıyor. ne lanet cihazlarmış arkadaş, sonumuz bunlardan olacak resmen.
Havuza tam atlayacakken, daha atlamadan bir adım öncesindeki kayma hissi.
Yokuşta yüklü araba kaldırırken , arabanın diğer arabaya doğru az biraz kayması.
Üniversite sayfası > obs sistemi > öğrenci bilgileri ve parola > sonuç kısmı > ff.