bugün

yerini "türkiye kupasını alalım lig şampiyonunu kimse hatırlamaz" a bırakmıştır.
(bkz: aradığınız numaraya şuan ulaşılamıyor) her şey biter hatıralar kalır size her mayıs bizi hatırlatır.
2. benfica maçından önce tüm fenerli kardeşimin dilinden düşmeyen sözdü, ancak 3-1 lik mağlubiyeten sonra; gelecek seneye umutlarımızı taşımış bulunuyoruz!
http://inciswf.com/hahahah.swf
yav he he denecek beyanat.
Rüyalar.swf
an itibari ile nasıl döneceği merak konusu olan, gündemin değişmesi için aziz yıldırım'ın 1 haftalık istifasına malolabilecek beyandır.
an itibarı ile anlamını yitiren cümle.
Galatasaray'ın ileride sürekli şampiyon olacağı için fenerlilerin bizim uefa kupamız var demesinden korktuğum şeydir, daha doğrusu daha fenerin kupayı almadığı gerçeği var tabi ki unutmamak gerek.
gereksiz demeç..

dünya üzerinde kendi taraftarını göt etmeye çalışan bu tür başka bir adam yok.. oldu da kupa alınamadı diyelim ne olacak ?? uyanık olmadığı gibi yersiz konuşuyor sürekli..
gerçekten fantastik bir açıklama, yarın galatasaray şampiyonlar ligini alırsa fenerbahçeyi libertadores kupasına sokabilir bu adam.
çıkıp da şu adamın şu laflarına destek veren insan tam anlamıyla maldır.. tam anlamıyla troll ya.. böyle başkan olmaz..
galatasaray şampiyonlar ligi kupasını fenerbahçe de uefayı alsa eminim vizyon şu şekilde olur;
süper kupayı alalım da kimse şampiyonlar ligi şampiyonunu hatırlamaz

te allahım niye cimri davranıyosun bazılarına..
Galatasaraylıların ısrarla kendi üstlerine alındıkları söz. Arkalarına kalın bir şey almaya alışkın onlar ne de olsa,

Aziz Yıldırım, bu sözünü şampiyonluğu kaybeden biz Fenerbahçeli taraftarlara söylüyor; bu sene şampiyonluk gitmiş olabilir, ama UEFA'yı alırsak ondan daha değerli; bu sene UEFA'yı aldığımız sene olarak hatırlanır şampiyon kimmiş ona bakılmaz diye aslında Fenerbahçelileri teselli ediyor. Ha bizim açımızdan iyi etmiştir kötü etmiştir o bizim sorunumuz.

Ama tabi her boka maydanoz olmakta usta galatasaraylılar kendilerine yontuvermişler.
sonuna kadar doğrudur.sonuçta uefa kupası lig kupasından daha değerlidir.
aziz yıldırımın kompleksidir. uefa kupasını mutlu olmak için değil de resmen galatasaray'ın şampiyonluğu gölgelensin diye istiyor demekki..

(bkz: hahahaaaa)
bologno-borusia dortmund(2000 yılındaki tabi)-mallorca-leeds ve arsenal'ın;
Marsilya-lazio-benfica-plzen-bate ve chelsea gibi takımlardan ne kadar üstün olduğunu merak ediyorum. fenerbahçe kupayı alırsa gerçekten galatasaray'ın şampiyonluğu hatırlanmayacaktır.
bizim "tesadüf eseri" aldığımızı düşündükleri kupayı almak için kendilerini parçalayıp, saçmalıyor zavallılar. tek amaçları bize yaklaşmak.
Galatasaray UEFA Kupası'nı yenilmeden ve Şampiyonlar Ligi gruplarını 3. olarak bitirip kazanan tek takımdır. bologna, Borussia Dortmund, mallorca, Leeds United ve Arsenal'i geçerek alındı o kupa.
fener bu sene ki rakiplerle bu kupayı alamazsa yazıklar olsun zaten.
uefa yı alsınlar da... artık galatasaray'a rakip olma şerefine aday olan bir takım olsun. sıkıldık amk.
13 yıl oldu alalı. (bkz: sen yenisin galiba)
itin duası kabul olmaz demiştir atalarımız.

şimdi ligi alamayacan uefayı zaten sana bırakmazlar bide türkiye kupasını alamadın mı napacak azizi yıldırım merak ediyorum?

birilerinin götüne sokmadı şişeyi artık kendi götüne sokar inş.
e hani kıytırıktı o kupa, dense yeridir. aslında bence de türkiye ligi şampiyonluğu çok da önemli değil. zaten bi biz alıyoruz bi fener. arada beşiktaş giriyor filan. ama işte yıllarca galatasarayın uefa kupası başarısını küçümseyip 'kıytırık kupa' olarak tanımlayınca, adama sorarlar n'oldu şekerim diye.
--spoiler--
Aziz yıldırım, Lig şampiyonluğu kaçmış ya da kaçmamış umrumda değil. UEFA Avrupa Kupası'nı alarak G.Saray'ı gölgede bırakalım. UEFA'yı alırsak ligde kimin şampiyon olduğunu kimse hatırlamaz. Lig şampiyonluğu her sene kazanılabilir ama Avrupa'da bir kupa 100 yılda bir alınır" ifadelerini kullandı.
--spoiler--

şimdi bu sözleri şöyle bir inceleyelim:
"Lig şampiyonluğu kaçmış ya da kaçmamış umrumda değil": diyor ki ligde koydular ama napalım. çok da önemsemiyorum.

"UEFA Avrupa Kupası'nı alarak G.Saray'ı gölgede bırakalım. UEFA'yı alırsak ligde kimin şampiyon olduğunu kimse hatırlamaz:": buradan da anlıyoruz ki aziz yıldırım bit, kene türevi biri. kendine galatasaray'ı düşman edinmiş, çırpınıyor gariban şikeci. hani "fare dağa küsmüş" olayı var ya? sana girsin demicem ama çok içimden geldi, neyse.

"Lig şampiyonluğu her sene kazanılabilir ama Avrupa'da bir kupa 100 yılda bir alınır": burada da galatasaray'ın zaten sahip olduğu kupanın, şerefin ne kadar büyük olduğunu söylüyor sağolsun canım benim.
ben hatırlarım.

uefayı aldığımızda lig şampiyonu da bizdik! bakın hatırladım.

fenerbahçe uefa' yı alırsa bu büyük bir başarıdır. fenerbahçe tarihinin tartışmasız en büyük başarısı olur bu ve bence en az 4-5 şampiyonluğa bedeldir. ne mutlu bana ki benim takımım ikisini de aynı anda aldı ama buradan yola çıkarak fener ikisini de aynı anda alamadı diyecek değilim. fener ligi 10. bitirsin ama uefa' yı alsın yine şampiyon kadar başarılıdır bana göre. o kupayı almak öyle büyük bir başarı çünkü. 13 sene sonra da olsa bizim ne kadar büyük bir takım olup ne kadar büyük bir iş başardığımızı fark etmesi güzel ayrıca.
tesaduf dedigi kupaya simdi 100yilda bir alinir diye oven fenerbahceli beyanati..

ayrica fenerbahcenin amaci yurt disi falan takimmis.. sen hic galatasarayin kurulusunu okudun mu canim?
fotomaç haberidir.*

(bkz: alternatif fotomac yalanlari)
100 yıl fazla atmış 10 yıl dese daha mantıklı olabilivmiş.