bugün

bu kaçıncı dedirten olaydır. illa ki olayın uber tarafındaki taksici ya da yolculardan birinin ölmesi mi gerekiyor bu olaylara adam akıllı bir önlem alınması için?

devletin şu an için göz yumduğu ama bir süre sonra münasip olmayan yerlerinde patlayacak olaylardan sadece bir tanesidir. bunlar bu cesareti nereden buluyor? madem ekmeğinin elinden alındığını düşünüyorsun sen de uber'e başvur kardeşim, sicilin temizse, eğitimli ve saygılı biri olduğunu düşünüyorsan ne duruyorsun? bunun gibi maganda sürüsü müdür bütün bu taksici eşrafı?

bahsi geçen video: https://www.facebook.com/.../videos/1960133557332731/

ciddi anlamda kepazelik. insanların can güvenlikleri yok yahu. biz susarsak böyle olaylar çoğalır ve insanlar uber'den vazgeçer uber de ülkeden çıkar gider zannediyorlar sanırım. bu artan şiddet olaylarından sonra akıllı telefonlara indirilen uber uygulamasının bir istatistiğini çıkarsak sanırım yeterli olur.
uber sürücüsü ne lan.
Bu tip vakalarla, taksiciler aslında uber'in popülaritesini arttırmaktan ve kendi sonlarını hazırlamaktan başka bir şey yapmıyor.

Arabasıyla yol kesip üstüne bir de sopayla uber aracına zarar veren tiplerle kim seyahat etmek ister ki?
Taksicilerin psikopat olduğunu görmemize neden olmuştur.

Bi daha taksi mi? Asla.
en son taksi kullanali 7 yil oldu. bu yuzden beni pek germiyor.
orospu çocuğudur, çok net....
Arkadaş mal misiniz ya. Arabanız yoksa otobüs ve metro kullanın. Uber ve taksicilere bir dünya para domalmayin.
5 dakikalık yolu kıta değiştirerek giderseniz, aynadan ters ters bakarsanız, sanki sürekli sohbet etmek gibi bir izlenim vermeye çalışırsanız, üzülerek diyorum ama arabanın içi leş gibi kokarsa, yolcuya saygınız olmazsa, kriz anlarını (havaalanı terör olayında 300 lira istemek gibi) fırsata çevirirseniz.... insanlar tabi başka alternatiflere yönelir. Ben açıkçası bu olaylar olmayana kadar uber nedir bilmiyordum fakat bu olaylar, güzel bir uygulamayı öğrenmeme vesile oldu. Benim 2 dayım da taksici. Muhakkak ki hepsi kötü değildir. Lakin içinizdeki kötü olanları izole etmezseniz insanlar daima uber vb alternatiflere yönelir.
Tek kelimeyle magandalıktır. En ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum.