bugün

Karakteri de iyiye benziyor 3 ü bir arada. Kızların (benim) istediği tiptir.
Biri eksik olur mu.
okulu bitirene kadar tipi sikileceğinden mütevellit yakışıklılığına güvenmeyiniz.
(bkz: eski sevgili)
Ayrılmayacağınızdan eminseniz başlayın ilişkiye. Sonra o çıta en yukarda kalıyor.
Benim kuzen bu. Şimdi instagram'da takipçi arttırmaya uğraşıyor dotorlukla uğraşamam diyor. Deli heralde.
Kız öyle biri bırakılır mı neden ayrıldın? Ben o çocukla çıksam hayatta bırakmam.
böyle birini biliyorum * * bölümünde ve bilimum her el attığı şeyde birinciliğe çok rahat oynar. ilk el attığı şeyleri çok iyi yapma gibi bir yeteneği var. bir kadın olarak düşünce yapısını, kelime seçişini gerçekten beğeniyorum ama beğendiğimle de kalıyorum. çünkü onun gerçekten birine ait olduğunu hissediyorum. o ait olduğu kişiyi kesinlikle tanımıyorum ve ilginç bir şekilde çocuğunda kesinlikle tanışmadığına eminim. yüksek ihtimal onlar birbirini bulana kadar ben, gizliden gizliye çocuğu takip etmeyi ve şayet elimden bir şey gelecek olursa, o işin olması için her şeyi yapacağım.
Sözlük bunlardan biri benim oglum.seneye evlendireceğim.okulu bitiyor.belki sözlükten gelin alabilirim.
Nadir bulunan, hayaller.. diyemeyeceğim çünkü şahsen kendisi eski sevgilim olur belki kıymeti sonra anlaşılır ama bunu bilemeyiz tabiki.
illa ki alah bi yerden almıştır...
malı götürme şansı çoktur.
görsel
beybi!
doktor olsun her gün hasta numarası yapıp yanına giderim.
Olmuyo aga tip okuyo yakisikli olmuyo yakisikli oluyo tip okumuyo. Hem zaten neden boyle bir entry var onu da anlamadim salin birader insanlarin ne okudugunu
Oluyor da egosundan yanına yanaşılmıyor.
Tıpmış, tipmiş geçin bunları artık. Yanında mutlu olun yeter.