bugün

Facebookta olası mezuniyet tarihini okula girişten 5 yıl sonrası olarak gösterip durumu çaktıran insandır.
tıptan daha yüksek puanlı nice okulların ve nice bölümlerin olmadığını bilmeyen kezban beyinli yetersiz aklın ürünü.
tıp okuyan biri olarak konuşuyorum 6 sene inek gibi çalışıp okuduktan sonra üstüne 4 senede çıraklık yaptıktan sonra önünde ki 10 sene kaybettiğin maddi manevi değerleri telafi etmeye çalışıp , hayatının son evresinde maddi olarak rahat manevi olarak yine zor hayatımız olucak. yani övünecek bişey yok.
o "1 2 3 tip" olabilir efendim.
yaşlı ve cahil dedelerle aynı zeka parıltısına sahip yazarını bize göstermiş olan başlık.

ni okuyoğn yeğeenim ?

-elektrik elektronik mühendisliği amca

tıpha puaanın yitmediğmi?

-...
(bkz: doktor civanım).
başına bela arıyo, kaşınıodur. tıp okuyorum dediği an karşılaşacağı muameleden habersiz saflıkla, olmayan zekasını millete göstermeye çalışan tiptir.
acınası tiptir. tıp okumak bir halt değil, neler çekiyor herifler. ama nedense bizim salak kafalılar "tıp okuyor, doktor oluyor"u bir şey sanıyor. eşek gibi çalış, eşek gibi oku, yaşadığın şeylere bak. milletin kusmuğu, boku, salyası, kanıyla uğraş dur, en ufacık hatanda sülalene sövsünler. hayatın gidiyor elinden doktor olursan be. doktorlar acınası halde.
türkiyenin en zeki insanlarınını 6 7 seneleri masa başında geçirdikleri yer tıp. cidden yazık oluyor. 8 9 sene oku ondan sonra çalışşşş çalışşşş. tamam karşılığını alırsınız ama . neler kaybettiğinizi bi düşünseniz . o üniversitenin kapısından içeri adımınızı atmazsınız.
mezun olunca param olacak, imajı vermeye çalışanların yaptığıdır. tabii ki yalancının mumu yatsıya kadar...
(bkz: doktor civanım)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar