bugün

Övünülecek bir tarihlerinin olmasından dolayıdır.
Alman ve ingilizlerin analarını nasıl silktiklerini de onların tarihlerinden bol bol okurlar.

(bkz: entry yazarken smiley kullanmak)
(bkz: seni yazar yapanın)
herkes kendi tarihi ile övünür.

meraklısıysan git sen saydığın milletlerin tarihi ile övün.
fransıza alman ingilize rusa macara zamanında koyduklarına göre tarihleriyle övünmeleri son derece normaldir.
Oysaki kürt tarihiyle övünmek gerekiyordu. Neyse ki içim ferahladı.
Onlarca devlet kurup onlarca toprak fethetmiş nice büyük devletleri vergiye bağlamış özerk olarak yönetmiş türkler tarihiyle elbette övünecektir.

Tabi yıllardır herkesin ayağının altında ezilip utanmadan sıkılmadan milletin topraklarında sığıntı gibi yaşayan yıllarca bir tane bile devlet kuramamış hep ekmek yediği yere ihanet etmiş ezik k.rt halkıda bunu ancak gözündeki yaşları silerek izleyecektir.
sayesinde kürt olduğumu da öğrendim. sağolun çakma ekşiciler ahahahah
(bkz: yunan mitolojisi)
(bkz: skandinav mitolojisi)
(bkz: asil ingiliz tarihi)
"Amk. malları siz Türk tarihini Osmanlı'dan ibaret mi sanıyorsunuz?
Attila'nın papayı diz çöktürmesini, hunların çinlilere Çin seddini yaptırmasını, destan yazdığımız Çanakkale ve kurtuluş savaşlarını nasıl yok sayarsınız? "
Diye isyan ettiren vatansız k*rtcüklerin saçmalamasıdır.
türkler sadece kendilerinin tarihi yazdıklarını sanarlar.ama bilmezlerki tarih sadece barbarlık,savaş ve işgal ile yazılmaz.bana kaç tane türk bilim insanı sayabilirsiniz.osmanlıda yaşayan değil türk bilim insanı.ben söyleyeyim ortalama 200-300 yılda 1 kişi sayabilirsiniz.tabiiiki bunu 10000 seneye yaydığınızda yaklaşık 50 kişi falan çıkar.
her milletin kendi tarihiyle övünmesinden dolayıdır.Her millet, tarihinin bir noktasında başarılı olmuştur.