bugün

batıya göç etmeleridir.

hadi ettiniz niye benzini bitmiş araba gibi yolun ortasında durdunuz. gideydiniz ya biraz daha ileriye.tam olayların olduğu yerde durmuşuz. kavga izlemek için durmuşuzdur kesin. sonra çaylar demlenmiş, çimenlere uzanılıp çekirdekler çitlenmiş derken "abi buralar iyi ya sanki. yapıcan burada çiftliğini , koycan çayını miis" diyerek yerleşilmiştir. neyse buna da şükür. biraz daha geride dursaydık şu an bunları yazamazdım. allah geride kalanların yardımcısı olsun.
(bkz: islam)
3 harflidir. (bkz: rte) ve (bkz: akp)
malum kisi ve çetesi.
3 harflidir. (bkz: mka) ve (bkz: chp)
yerleşik hayattır. inanır mısınız, 1 gecede dedelerimizin çadırlarında kalamaz olduk.
Daniel güiza.
doğuyu tercih etmemeleridir. geçecektin bi gemi yapıp alaskaya sonra ver elini büyük kanyon, missisippi, kızılderililer, amazon savaşçıları.
kuteybe bin müslim'dir. zira kendileri yüzbinlerce türke işkence etmiş ve kılıçtan geçirmiştir. müslüman olmaları içindir tabi tüm bunlar o yüzden islamcı kesim pek üstünde durmaz.
(bkz: tayyip)
karı sevdası.
apaçilerdir.
Eskiden bir ürün alırken ürünün Türk malı olması için gerekirse fiyattan ve kaliteden ödün verir, olumsuz yorumlara kulaklarımı tıkardım. Askere gidip vatani görevimi yapmak için gün sayardım. Tarihimizi incelerdim gözyaşlarımla orda olmayı dilerdim, vatan sevgisiyle yanıp tutuşurdum, sonra sadece bunların yetmeyeceğini anlayarak okuyup ülkeme faydalı bir birey olmanın gerekliliğini kavradım. Ama buda yetmezdi ayrıca dürüst ve namuslu bir bireyde olmanın gerekliliği vardı. Zengin değildik imkanlarımız ülke olarak fazla değildi ve pekçok konuda çok eksiğimiz vardı ama asla sevgiden sadakatdan şüphemiz yoktu bence halk olarak ülkemize istisnalar hariç bağlıydık ama akp nin son yıllarda adaleti delik deşik edip insanları kutuplaştırmasıyla ilk kez endişe duymaya başladım, halk kırılgan halk umutsuz en önemlisi halk adalete inancını yitirdi ben süreci çatlak olarak görüyorum ve ya hep birlikte kapatacağız bu çatlagi yada hep birlikte darmadağın olup gideceğiz.
çalışmayı ve üretmeyi bırakmaktır ve tembelliğe alışmaktır.
Ajdar.*
Recep Tayyip Erdoğan.
her müslümanım diyene, her milliyetçiyim diyene, her atatürkçüyüm diyene inanmış olmasıdır.
kendi yobaz ve cahil insanları. insana ne gelirse yakınından geliyor.
(bkz: göç)
türk olarak doğmak.
elbette ki islam'dır.

tabii şimdi birileri çıkacak "sanki islam olmasaydı süper güç olacaktık asdasdfdaasdf" diye saçmalayacak kesin.

bu ülkede tecavüzler, tacizler, pedofili, zoofili ve hatta damacanafili zirve yapmışsa dolaylı olarak islam sebebiyledir.
kürtler ve islam.
batıcılık.
Suriyeliler. Ağağağağağağağağağah.
Bunu istemiyerek Yaptım.
recepppp tayyip erdoğan.tayyibin g*günün kılıyim hulöoooooo.