bugün

ülkenin selameti için acilen yapılmalıdır.

anadolunun tek ve gerçek sahibi büyük kürt ırkı ve onların dini zerdüştlük yıllardır ayaklar altına alan bu 2 güruh vatanımızdan defedilmelidir.
yakın bir tarihte gerçekleşmesi muhtemel olan olay.
üstün çaba sonucunda dahi başarılı olamayacak şey.
Kürtler de iran'a gitsin o zaman. Aq sen anadolu ırkı mı sanıyosun kendini ? Ulan kürtlere de mi tarihini ben öğreticem, buranın yerlisi değilsiniz iran göçebesisiniz. Kürtçe dediğiniz her şey de aslen farsça.

Hey yavrum hey.
kürtlerin anasını dürtmek varken niye gidelim kendi topraklarımızdan?

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
asıl kürtler siktirip gitmeli de nereye gitmeli? daha önce nereden kovuldukları bile belli değil. diyelim ki gitmeye karar verdiler kim kürtleri içine alır ki? bugün kürtleri akp koruyor, akp olmasaydı kürtlerin götü bu kadar kalkmazdı bu bir gerçek ama yarın akp olmadığında kürtler deccal'ın ta kendisiyle tanışacaklar. bu yüzden sen türkleri orta asyaya nasıl kovucağını düşünmeyi bırak, gün geldiğinde türkler vatanından, haklı olarak seni kovduğunda ne yapacağını düşün.
Yapilmasi gereken eylemdir. ayrica kürtleride yeni zelandaya yollamak gerek fikrimce.
(bkz: askere kimlik soran pkklılar)
muhtemelen bir bizans vatandaşının beyanatı. Çünkü bunu diyen bir kürt olsa ki kürtler de müslüman, arabistan'a sürülürler, araplar zaten gidiciler. e geriye bizans halkları kalıyor.
bizanslı abi açıklaması. sakin ol ve yunan topraklarına geri dön.
Değil kürtlerin tüm dünyanın gücü bile türkleri kovmaya yetmez.

Hadi kovsun bakalım tüm dünya.
tarihini bilmeyen kürtlerin hayali.

arkadaş ırkçı falan değilim. hiç olmadım da. ama bazen zorla ırkçılığa doğru itildiğimi hissediyorum. özellikle aynı söylemleri yapan türklere ırkçı, kürtlere ise solcu dendiği vakit.

ayrıca dünya tarihine göz gezdirin. kaç millet tarih sahnesine çıktığı zamanki topraklarda halen yaşamakta? öyle bir konuşuluyor ki bu sanki bir tek türkler geze geze gelmişler. şurası açık ve net. 1071 den beri vatan denmiş bu topraklara. adam olaydında kaptırmayaydın. kaldı ki sen ne zaman devlet kurdun buralarda? hiç unutmam med imparatorluğu kürt diyen gördüm. *
(bkz: rum)
birinci kısmı daha önce defalarca denenmiş olan düşüncedir.

16 haçlı seferi + çanakkale = türkleri ortaasyaya sürmek isteyenlerin ellerine defalarca verilmiştir.
Sikilen bizanslı serzenişi.
bunu yazan türk ya da müslüman olamaz
şöyle ki eğer türk veya müslümansa kovulan olur , kovan değil
peki ya kim kovuyormuş efendim , biz gidersek kim kalır bu topraklarda .