bugün

igenea adlı araştırma şirketinin araştırdığı ve bu araştırmalar sonucnda söyledikleri söz.

1.türk
2.berberi
3.hellenik
4.cermen
5.slav
6.arap
7.yahudi
8.ilirya
kıh kıh kıh ya da mih mih mih diyerek güldükten sonra geçilesi saçmalık.

türkiye'de safkan kürt var, safkan laz var, safkan arap var; lakin bir safkan türk yok zaten. o kadar karışmayı seven bir milletmişiz ki her çiçekten bal almışız.

tamam hadi karışmış diyelim, yahudi nedir yahu? araplarla yahudilerin kökeni aynı değil mi? ibranice-arapça neredeyse türkçe-azerice kadar benzer. bu da araştırmanın ne kadar baştan savma ve artniyetli yapıldığını gösterir.
(bkz: türkiyenin etnik yapısı)
türklerin gen verdikleri 73 millet. hepsini tikip çoğaltmışlar. yakında onun da araştırması çıkar. yanıbaşımızdaki tiktiklerimizden başlarlar.
(bkz: sekizgen türkler) *
yanılmışlar yaaaa... tembellik geni, kısa yoldan nasıl köşeyi dönerim geni, yediği çanağa sıçma geni, hurafelere inanma geni, töre geni, yeterince direnemeyerek cumhuriyeti içten yedirdik, dıştan yedirdik hala yıktıramadık geni, kadınları dövme geni, çok sevdiğim için öldürdüm geni, sokağa işeme geni, yerlere tükürme geni, kadınlara laf atma geni, yaz yaz bitmez ki...
genin ne olduğunu bilmeyen amele insan söylemi.
--spoiler--
biz osmanlı çocuğuyuz, avrupanın ne çocuğu olduğunu avrupalılar iyi bilir.
--spoiler--

by kürşat tüzmen
ibraniler haricinde tüm dünyada çeşit çeşit var olan genlerdendir. safkan alman toplayacağım diyen çocuk * dahi avusturya vatandaşı iken gülüp geçilmelidir.
bütün insanların aynı anne ve babadan geldiğini düşünürsek ırkların ne kadar saçma bir ayırma biçimi olduğunu kolayca idrak edebiliriz.

Ey insanlar, gerçekten biz sizi bir erkek ve bir dişiden yarattık ve birbirinizle tanışmanız için sizi halklar ve kabileler kıldık. Şüphesiz, Allah katında sizin en üstün olanınız, ırk ya da soyca değil takvaca en ileride olanınızdır. Şüphesiz Allah bilendir, haber alandır. (Hucurat Suresi, 13)
genlerin neye göre değiştiğini bilmem de adaptasyon diye bir zımbırtı var. saf Türk olsan 1000 yıl önce gelip yerleşmişsin anadoluya. dolayısıyla fiziksel görünümünde değişiklik olması gayet doğal. hala orta asyadaki insanlarla fiziksel benzerlik arayanlar var.
Niyet art niyet tartışılır. Nereden veya nasıl sorularının cevabını ben veremem fakat orta asyadan buraya gelene kadar hiç değişmedik denilemez. Bu arada kaçınız çekik gözlüsünüz ? bunu bir düşünmek gerek.
demek ki 8 çeşit ırkı düdüklemişiz.

işte bunlar hep seks.
Turkum ama cok afesersiniz genimizi sikeyim.

Nasil mallik varsa bizde.

8 degil 18 olsa kac yazar.
bazı türklerde insan olma geni eksiktir. bunun yerine orospu çocuğu geni taşıyıp, ırkçılık yaparlar.
Ben türküm desem faşist oluyorum, kafatasçı oluyorum amk. Adamlar sizde 8 çeşit hem var, Türk değilsiniz diyince Bi bok olmuyor. Ulan hangimiz ne vallahi anlamadım.
tanım: Türklerin göçebe bir ırk olduğunun ve gittikleri her yere kök saldıklarının göstertesidir. Bu kadar çeşit gene rağmen, bu coğrafyada hala ben türküm diyen birileri varsa bu Türklüğün insanların fiziki görünüşü ile değil, insanların hisleri ve düşünceleriyle alakalı olduğudur.
birincisini alıyım geri kalan 7 si sana girsin diye cevap verilir.