bugün

En nefret edilen iki ırkın birbirini yemesini izlemektir.
(bkz: olası türkiye suriye savaşı)
(bkz: şeytan wins)
üstünde yaşadığı toprağı kanıyla kazanmış türklerden nefret edecek kadar şerefsizlerin dört gözle beklediği savaştır. bunu yazarken bile kullandığın dil bile türkçe it herif.
türkler her daim arapların bokunu yer, korur kollar tapar, araplar her daim arkadan hançer saplar ibnelik yapar.

bu yüzden arap kavmine bir çok peygamber gönderilmişken türklerden övgü ile bahsedilmiştir. fark budur.

ama olası bir savaşta türkiye zararlı çıkar. kaybedecek bir şeyi kalmayan bir ülkeden korkmak gerek.
Ben bir kürt olarak olaya şöyle yaklaşıyorum. Eğer araplara durmadan peygamber gelip, türkistan'da bilinen hiçbir peygamber yoksa bu arapların cehaleti türklerin üstünlüğüdür. Çünkü peygamberler bozguncu kavimlere yollanmıştır.

Edit: varsa adam gibi halifeniz ona da biat ederiz başka türlü sen kimsin biat emri veriyosun koçero.
görsel
Biz Türkler, dünyaya hükmeden neslin evlatları değil de avrupalı zannediyoruz.
Araplar ise kendilerinin arap olduğunu biliyor.
Eğer gerçekten Türk ise versusu sikip atacak olandır
-Türk edebiyle hayasıyla temizliği ile öne çıkar
-Türk destanlara konu olmuş kültürünü yaşar yaşatır
-Türk kadına ilk seçme seçilme hakkını veren
-Türk tek bir tanrıya biat eder itaat eder
-Türk aman dileyene kılıç kaldırmaz
-Türk dönek olmaz çıktığı yoldan dönemez
-Türk sevilir.

-Arap kahpelik ile pislik ile öne çıkar
-Arap yobazlıklarını gerici fikirlerini yaşar yaşatır
-Arap canlı canlı kız çocuklarını gömendir
-Arap zamanında putun önünde twerk yapmıştır
-Arap gerek ortadoğuda ki haliyle gerek geçmişte bokluklarını gün yüzüne çıkarandır, yaşatandır
-Arap zamanında ingiltere tarafına geçmiştir
-Arap malesef canım.

(bkz: ne ile neyi satın alıyorsun kardeşim)
arada fark kalmadı.
araplara güvenme, yüzüne güler ama
arkanı döndüğün an seni s*ker
türklere hiç güvenme,
sen ona gülerken o seni s*ker.
Araplar pek bi zengin. Başkada bir bokları yoktur. Evet.
isteyen türkleri yüceltsin. Acı gerçek araplar bizi boyunduruk altına almış ve kendi kültürlerini bize benimsetmişlerdir.
Biri dünyanın en şanslı milletidir zira zenginlere petrol fakirlere ise dinlerini satarlar.
Diğeri için ise üzülmekten başka bir şey yapılmaz. Çok cahil bir millet. Petrolü de yok.
Türklere mimari 0 deyip Uygurların yaptığı manastırları,pagodaları hazarların yaptığı sinagogları yazmayan bir avelin yaptığı sikimtrak capsi güya türkleri aşağılamak için atanları gösteren başlık

Uzağa gitmeye de gerek yok Selçukluların iran,anadolu ve orta Asya'da bıraktıkları belli

Bir de Türkçe'nin %90 arapça demiş

https://www.google.com.tr...kac-kelime-var-59437h.htm

Ben değil tdk siksin madem (şimdi bu Türkçedeki dini terimlerin farsça olduğunu da bilmez)

Bir de hep yazdım yine yazarım olm madem Araplar bizden daha medeni bizden daha üstün siktirip gitsenize Arap ülkelerine çok medeni süper kültür üreten Araplarla kardeş kardeş yaşarsınız hem ne işiniz var bizim gibi konar-göçer barbar, vahşi Türklerin arasında.

türk gök yüzüne bakarken felsefe yapıyormuş demek islam felsefesini Farabi neden temelini atmış o da merak konusu.

Edit: zaten ciddiye almıyorum babuş lakin sen ben değil birileri bunları ciddiye alıp gerçek sanıyor ondan yazdım
Eduardo elric adlı yazarın attığı meme. Bu nassı bir şeydir. Derhal tiz zindanlara.
görsel