bugün

türkler yeryüzünün en asil milletidir. işte bu nedenledir ki asil olmayan her millet gereksizdir.
aynısını adolf hitler almanlar için söylemişti.
sözlükte her önüne gelen yere allah yazan birinin* takılmaması gereken bir durumdur aslında. varmış bir bildiği yaratmış, derdi sana mı düştü.
(bkz: ırkçılığın dayanılmaz hafifliği)
çok aşırı bir şekilde ırkçılıktır. aslında şimdiki halimize kendi içimizden milliyetçi duygularla değilde, dışarıdan objektif olarak baksak bir 3. dünya ülkesi olarak kimin kimi gereksiz gördüğü hatta göremediğini bile anlardık.
not: tarihsel olaylar ihmal edilmiştir sadece " şimdiki durum" ele alınmıştır.
faşizan bi söylemdir. kendi milletini başka milletlerden üstün görebilir insan ama aşırısı faşistliktir.
dünya türk olsun .
gercekci olmayan bir soylemdir. herkesin irki kendine guzeldir ve genelde herkes kendi irki icin bunu soyler. dunya da mukemmel irk yoktur bu tamamiyla sacmaliktir.
kütüklemesine ırkçılık yapmanın sonuçlarından biri, argüman demiştim başta ama bir eşşek arısının bana doğru hızlıca geldiğini görünce neo çevikliğiyle kafamı sağ yana eğip asıldım backspace'e. sıçmık yazıyım onun yerine. sıçmık.

bu arada türkçe'ye giriş dersi için yoğun ihtiyaç ve istek üzerine birinci kurdan başlayacak bir sınıf açılacak. gereksiz sözcüğünün ne anlama geldiği onyedinci ünitenin konusu.
(bkz: gereksiz)
(bkz: yok artık)
(bkz: faşizm)
iğrenç bir yaklaşımdır. Bilimsel açıdan(Bu sözü söyleyen bunu reddeder), Dini açıdan da herkesin atası ortaktır. Öyle ki çok övündüğümüz askeri gücümüzü üretmiyor, satın alıyoruz(Yine bu söylemde bulunanlar askeri gücü kıyaslar.). Türk olmanın bir faydasını göremediğimizde çok açıktır. Bu söylemde bulunan insan açsın Hücum marşını, eski Türklüğünü bile kabul etmeyen Osmanlı Devleti ile, orta asyadan kalma hiç bir özelliğimizin devam etmediği şu dünyada gaza gelip dursun.

(bkz: Söz değil icraat)
(bkz: abartma canım sende ha)
'ırkçı olacağıma gereksiz olayım' dedirten iddia.
zaten adem le havva da türktü, hatta isimleri tam olarak adem ve havva da değildi, birisi ademhan diğeri de havvasena ydı.
"dünya türkün daşş..nı yesin"