bugün

hoş gelmiş altıncı nesil yazar.
kendisinin sözlükte çok dikkat çekeceğini düşündüğüm yazar...
bir diğer adı james olan yazar...
kadim dostum olan yazar...
hoş geldin...
ilk okuduğumda "türk kahve sitadinda nescafe" olarak okuduğum ve "sitad"la bir alaka kuramadığım nick. sonradan çözdüm ama *
kendisini anlıyamadığım yazar.*
kısa muhabbetimiz esnasında, kafalarımızın paralel işlediği izlenimini aldığım yazardır. aynı şehirde olmamıza güvenerek tekrar görüşeceğimizi umuyorum...

(bkz: zirvelerin yazarlara kattıkları)
enteresan potlar kırdığım günün son potunu kendisine armağan ettiğim, hoş sohbet yazar.. ayrıca en aciz anımda beni bir gram bile yalnız bırakmayandır..**
iyi fikir.
nickini gördüğüm zamanlar ulan kim bu böle okuyom bi bok anlamıyom nickinden dediğim ama izmir zirvesinde bunu kendisine söylemeyi unuttuğum muhabbeti güzel izmirli bir dost.
iyi bir insan.
hoş sohbet, eglenceli yazar.
hangi ilahi aşk anlaşılmış hangi fani akılla.

gönül ehli olanın ilmi onu taşır. SAdece beden ilmi olana ise kendisi yüktür. kutsal olan kitabu bilipte amel etmeyenler ne yazık onlara. allahtan olmayan bilgi boştur o bedene yüktür. bilgi yanmadıkça pişmez olmaz.

allah ile oturup kalkmak istiyorsan onu yanında hissetmek istiyorsan yan, küle dön.
korkuda bize aittir aşk da. Sıkıntı, çaresizlik bunların hepsi hakk'ı yanına çağırmana sebeb olur. Cahil kişinin en son göreceği şeyi yanan insan en başta görür.
dağlar taşlar bile onun adıyla parçalanırken kalbinin parçalanmaması yanmamasındandır.
Diken içindeyiz ama gül gibiyiz.
hapisteyiz ama şarap gibiyiz.
balçık içindeyiz ama gönül gibiyiz.
gece içindeyiz ama sabah gibiyiz.
sen bizim şarabımızı iç de gör.
nasıl ferah olur aydınlanır yüreğin
birdenbire nasıl unutursun herşeyi
nasıl birdenbire gözlerinin içi güler.
kadim dostum.
küçük bir mektup yazayım istedim nick şeyine;
iyiki varsın lan.
Şu, sokakta devrin müftilik iddiasındaki tipini görünce faydasız ilimden Allaha sığınırım.
Zahir ilmiyle gerçek batın feyzi arasındaki çizgiyi görmek istiyorum.
Ruh ile beden arasındaki münasebeti sezenler akıl ile varlığın anlamını bana da söylesinler.
(#5995761) sevgili olduğumuzu iddia eden yazar. ramazan dan sonra düzelmesi için en yakın striptiz kulübüne götüreceğim kendisini. *
cazibesinin iki cinsi de çekmesinden dolayı, hem homo hem de hetero olailen yazar.
pkk lıları doğuranlara hakaret ettiğim gerekçesiyle beni saygısız olarak adleden komik ve muzip bir şahıs.
Okuyup yazmasını yeniden öğrenmesi gereken yazar.
Soru sorma Örneği;
+ sana neden saldırmıyorsun ne yiyeceksin ?
eğlenceli kişiliğiyle, ortamı şenlendirme yetisine sahip yazar, yüzünden gülümsemenin eksik olmamasını umarım.
içimde bir şeyler kanıyor ama akan yer belli değil.

insanın en sıkıntılı olduğu anda derman yerine derd geliyor içine. anlatılmak isteneni kelimelere dökememek nasıl bir hezeyandır ki kendinden utanmak bunun eş değeri niteliğindedir.

mevcut olan herşeyden soyutlanmak istemek ızdırabın getirdiği beklenti midir yoksa doyumn vermiş olduğu mükemmel haz mı? belirsizlik adamın kafasını yiyip bitiriyor. yanlız kalmak korkulası bir şey değildir ama yanlızlık korkulunulacak en asil dugulardansır.

allahım sen herkese yanlzılık ver ama kimseyi yanlız bırakma!
Gözlerinde hep o kuşların gözlerindeki incecik perdeye benzer şeffaf bir tül. Fikri, göz yaşlarının içinden süzüyormuş gibi, ağlamaklı:

- Batmiyacağına inanarak, dedi, suya bas, yürür gidersin. imkânsız olan inanmandır; su üstünde yürüyebilmen değil... inanmaktan açayım, inanmaktan. inanmak, insanoğluna vâdedilen bütün mucizelerin anahtarı.inanmaya memuruz. Ne kadar kuvvetimiz varsa hepsini inanmaktan alıyoruz. Neye inanmıyorsan, sen o V şeyde, kanatları kesilmiş bir kuşsun; uç bakalım, uçabilirsen... Eşya ve hâdiselerin varlığı, kendisini, kendi zatî varlık hey'etinden evvel, bizim inanmamıza borçlu.inandığımız herşey var; inanmadığımız hiçbir şey yok.
bir dahaki zirvede kısalsın ve çirkin olsun. senin yüzünden fasulye gibi kaldık lan.

hafiften iğneleşsek de özümüzde sevdik birbirimizi. kırmızı iyidi kankha.
ilk gördüğümde bir website (turkkahvesitadındanescafe.com) zannettiğim ancak sonradan bir kullanıcıya ait olduğuna kanaat ettiğim isim.
sen gelmezsen ben gelirim 2010 izmir zirvesi'nde tanıştığım yazarlardan biri. özgüveni ve hazır cevaplılığı ile karşısındakini kendisine hayran bırakan ve organizatörlüğüyle geçer not almış dosthane insan.*
(#6999427) kıskanç yazar.
alacam olm o tahtı elinden.*