bugün

(bkz: Konya)
şırnak.
konya, kayseri ve sakarya arasında kaldım. kafa kafaya gidiyorlar.
izmir. Her tarafta menapoz kemalist teyzeler * Brrr...
hakkari bence.
Konyadır net bilgidir.
kilistir.
askerde şafak azalmış ve plakalara gelinmiştir.
bir heyecanla boş türkiye haritasını alırsın, gün geçtikçe bir ili boyarsın, harita doldukça askerlik bitecektir.
şafak 81 düzce'yi boyarsın
şafak 80 osmaniye'yi boyarsın
şafak 79 kilis'i boyarsın. o ney lan. boyarsın boyamasına da haritada bir değişiklik olmamıştır. koskoca bir gün devirmişsindir ama şafak azalmamıştır sanki, haritaya bakarsın, ulan dünle aynı bu dersin. kilis senin amk dersin. cücük kadar şehir mi olur dersin. küfreder yatarsın.
(bkz: amasya)

Edit : Yaşadığım yeri benden iyi mi bileceksiniz ? Dışarıdan gelenlere şu dağ bayır güzel görünüyor anlamıyorum.
izmirdir. Evet
izmir milf kemalist teyzeler şezlonglar da uzanarak vatan kurtarıyor kızlarıda yataklarda vatan kurtarıyor.
Adanadir.
gümüşhane,tokat,bayburt, yozgat, erzincan, erzurum, kayseri neyse karar veremedim o kadar çok ki..
Bizim şehitlerimiz bu ülkenin her karışı için kan döküyor. Siz neyin derdindesiniz!
hakkaridir. dağlar arasında köy gibi bir şehir. hatta şehir demek bile fazla köy gibi bir yer.
yobazland konya.
Sivas değildir.
Ülkeye çomar yetiştiren her şehir olabilir.

Erzurum mesela. Sivas, Yozgat, Çankırı, Çorum, in aşağı, Konya, Adana, Kayseri, Malatya..Kars, Antep, maraş..

Ya orta ve Doğu Anadolu işte. Buralar olmasın, Türkiye marsa gider. O derece. Resmen ülkenin ayağına bağlanmış gülle, kurşun, ağırlık amk.
konya'nın insanı da sevimsizdir.
ankara, istanbul ve izmir.
Diyarbakır.
Ankara.
Doğu ve Güneydoğuda olan bütün şehirler.
Isparta. Bir sağa bir sola gidince zaten Isparta'yı turluyorsunuz. Allah'tan Antalya yakın
Aklıma direkt Erzincan'ı getiren başlık.
Kesinlikle afyon.