bugün

başarı tüm türkiye'nin başarısıdır. ülkece gurur duyulması gereken olaydır.
bakar körlerin marifeti. tüm ülke baştan sona kalkınırken ve değişimle yükselirken bu gerçeği görmezden gelmek kayıptır. o insanlar ki geçmişte de kayıptı gelecekte de kayıp olacaklar. gerçeği gören halktan olamayacaklar.
görmezden gelmek değilde görememektir zira türkiyenin ekonomik başarısı yoktur zaten benzin in litresinin 5 tl olduğu bir ülkede nasıl ekonomik başarı beklenebilir ki?
milli gelir 10bin dolar oldu denilince niye 10bin dolarım yok diyen adamın çaresizliği.
"biz başarıyı görüyoruz ama bazı ampuller başarının ardındaki karanlığı görmüyor." diye karşılık verilecek durumdur. recep bey her başarının arkasında bir işler çeviriyor.
(bkz: şakaysa komik değil gerçekse hiç komik değil)
görmezlikten gelme yok, olmadığı için görememe var.
türkiye nin başındaki karanlığı görmemek ya da türkiye de ki halka uygulanan şiddeti görmemek gibi bir şeydir.
bir avuç insanın bütün bir ülkeyi yönetmek istemesindendir. artık gericilerin gücü halka yetmiyor yetmeyecek.
lan bi sus. yoksa çok fena konuşacagım. inan kalbini, kafanı,gözünü kıracağım. dediğim önermedir.

araba yapamazsın, köprü yapamazsın,dünya çapında teknolojik bir markan yok, sınırların kevgir, mazot benzin sigara şeker tonla geçiyor içeri, bakdığı ineği doyuramıyor, saman ithal ediyorsun. ihracatın ithalatını karşılamayı bırak açık vere vere gümbürtüye gidiyosun çıkmışsın biz çok fena gelişiyoz yea..

memleket iyi yolda değil. miras erimek de. insan kör olur da bakar kör olur mu ya. sinirlendim amk yazmayacağım.
halen ekonomik başarı diye öten fanatik yobaz hezeyanıdır.

kırkbin kere söledik. taşıma suyla dönen ekonomiye ekonomi denmez. son derece kırılgandır. anında dengeleri değişir. ötücü kuşlar bilmez bunları.
2 ayda liranın değeri yüzde 25 düşmüş(cepte duran para, durduğu yerde yüzde 25 azalmış. ). Benzin 5 lirayı geçmiş. Faşist yönetim enflasyonu yüzde 0 çıkarttırıyor. Enflasyon düşük çıktığı için maaş zammı yüzde 2-3 veriliyor.

Hangi başarı amk. insan utanır lan.
20 bin liralik kahvaltiyi gormezlikten gelmekle esdegerdir.
Yabancı kurumlarin dikkatini de çekmektedir.
o kadar buyuk bir basaridir ki 800 tl asgari ucretle gecinilebilyomus la...
2007ye kadar eyvallahta ondan sonrası için başarı denemez.
çayı püskürttüm.
türkiyenin ekonomisi başarılı olmuş görmezlikten mi gelinimş birde
zaytung mu lan o haberi yapan yoksa.
Nerede başarılıdır? Bundan 13 sene önce yine herkesin altında arabası , evi , o günkü teknolojiye göre cep telefonu vardı. Bugün teknoloji ilerledi , çeşit çoğaldı , bu bir zenginlik göstergesi değildir. Benim ekonomi anlayışım herkesin herşeyi kendi öz sermayesi ile alabilmesidir ki 13 yıl önce böyleydi. insanlar gelecek on yıllarını bankaya ipotek etmezlerdi. Çocuğunun geleceğini riske atmazlardı. Ortada başarı yok göz boyama vardır. Bir pazarlama uzmanı olarak söyleyebilirim ki bı sadece bir sunum taktiğidir , olmayan bir durumu olandan fazlaymış gibi sunabilmektir. Hepsi budur.
850 tl emekli maaşı alan babanın ve 350 TL hem de cezalı doğalgaz faturası gelen evin oğlu olduğumu hatırladıkça benim de görmezden geldiğim olay.
mikroskop falan var mı uleyynn. bir ihtimal görebiliriz belki.