bugün

Insaniyeti, sevgiyi başardık, alcak gönüllügü, maneviyatı başardık daha ne istiyorsunuz pis eleştiriciler. tanım:cumhuriyetin 94. yılında ülke neler bsşardı şimdiye kadar sorusudur
Keşke 100 sene öncesinde kalsaydık da bişey başarmasaydık.
Cahil, ahlaksız, merhametsiz bi nesil yetiştirdik.
Yol yaptık, heykel diktik. Birisi türbanı çıkarttı birisi türbanı taktı. Birisi açıktan soydu, birisi gizliden soydu. Birisi “bir sağdan bir soldan" dedi halkı katletti. Diğeri doğuda askerimizi katlettiriyor...(uzar gider)

Biz bunları yaparken; “elin gavuru" dediğiniz adamlar; aya üs kurdu, marsa ulaştı, h.a.a.r.p projesi ile dünyayı yönetebiliyor, tüm ülkelere emir edebiliyorlar...(uzar gider)

“gözünüzü seveyim politikA yapmayın, bilim yapın"
Nemaz kılmak.
gayri islami yönetim modeli olan, halkını reaya, kul ve köle olarak gören saray zihniyetinin sona erdirilip cumhuriyetin ilan edilmesidir. ayrıca arapçılığın yerine salt islam'ın öğrenilmesi hususunda kutsal kitap olan kur'anın öz dile çevrilmesidir, çünkü osmanlı'da arapça okunan hutbelerden dolayı halk camiilerde boş boş imamın yüzüne bakıyordu ki, işin ilginç tarafı imam dahi ne dediğini bilmiyordu.
(bkz: övünmeye başka bir boyut kazandırmak)
ooh övündüm. biraz da burama. oooh. sen kimsin ya?
ekonomi, eğitim, sağlık, sanayi vb birçok alanda bitmiş bir toplumken şimdi dünya ile yarışabilecek seviyeye geldik ulu önderden başlayarak ülkemizin bu günlere gelmesini sağlayan her kim varsa allah razı olsun.
1974 kıbrıs muharebesind3 tum dunyaya karşı durabilmiş başarısı.