bugün

https://www.youtube.com/watch?v=X2pAfzNlvds

Bir japon düşünün , Nükleerden gördükleri zararı kavradığı ve muhalefet olduğu hükümetin Türkiye'ye sattığı nükleer santral adına özür dilemek için türkçe öğrensin.

Nükleere hayır diyerek bitiriyorum.

Not : eksileyen kişi sinop nükleer santraline işçi olarak girecek sanırım.
Kahkaha attım mnskym. Ahhahah

Koymuşlar önüne bir metin, heceleye heceleye biraz da oyunculuk katarak okuyor kodumun oyuncusu.

Her boka hayır diyin zaten. Japonlar bu güce jeotermal enerjiyle sahip oldu değil mi. Güneş, rüzgar, çiçek, böcek falan.
Nükleer Birikimi Rusyadan almamıza rağmen bizden özür dileyen japondur kendisi.
Nükleer Birikimi Rusyadan almamıza rağmen bizden özür dileyen japondur kendisi.
türkiye japonya gibi bir ülke mi ? bizim ülkede o nükleer reaktörün üstünde çay demlerler. onlar böyle disiplinli bir ulusken kaza yaşadılar. bizim yaşamama ihtimalimiz yok .

not : akkuyu için rusya ile sinop için ise japonlar ile anlaştı hükümet cahil arkadaşlar .
hahahaha gerçek kesit oyunculuğundan beter amk siktir amk japon kekosu bu.

edit: ayrıca 1 cümle söyleyince türkçe öğrenmiş mi oluyor amk haha ya he he
http://www.eud.org.tr/tr/...74cfb32e1cd0a72c689840e9c

inanmayan araştırabilir . akkuyu mersin yapımına başlandığı için gündemdedir. 2 santrali de rusya yapıyor zennediliyor o yüzden sinop nükleer santralinin inşaatına 2017 başlanacaktır. japonya yapacaktır vede.
Birkain bu isleri ya. Yabanci bir kisi Turkiye ile ilgili bir sey soyledimi nedense cok onemseniyor. Elin Japon'u ya. Ne anlar ki bu islerden?
Bu mallara bir şey söyleme gelmez japon kardeş dış mihrak falan ezberledikleri şeyleri söylerler hiç uğraşma sen. Çocukları engelli kanser olunca anlayacaklar.. ama iş işten geçmiş olacak.
ülkemizi bizden daha çok düşünüyor lan adamlar bu işten para kazanacak adamlar istese siktiri çeker banane der ama bizim ülkedeki andavallar bir boktan anlamazlar sinop nükleer santralini japonyanın yapacağını bile bilmezler.
adam 2 -3 cümle haricinde sektirtmeden türkçeyi okusa bile düzgün konuşuyor. bunların eline japonca metin versek şair burda ne demek istemiş diye 5-6 saat düşünürler. hayır bildikleri birşey dünyadan yana ama ulan bre cahiller çernobil yüzünden kanserden ölen insanlarıda mı bilmezsiniz. bilmezseniz şayet ben anlatayım hepinize tek tek bir karadenizli olarak.
japon değil bu tatar, zeytinburnu tatar mahallesinden tanıyorum bu adamı ben büyük skandal.

edit: ismi Menşit, sık sık hipodroma gelir herkes tanır, sıkı kuponcudur. yine yakalandınız.
güldürmüştür.

Adamın, "ben japonum" sözünü duyunca telefonu direkt arkadaşa verdim. "böyle bir japon gördün mü abi?" diye, "hassiktirsin amına koduğumun oğlu, sen kimsin? Özür diliyormuş"dedi.