bugün

''Bayan değil kadın'' sözünden öte geçemeyen aptallıktır.
Televizyonlarda kadınlar ön plana atılır. Arasına bir de kemik ''para, şöhret'' atılır. Sonra milyonlar bunların kapışmasını izler. Türkiye'de yaşayan feministler de zevkle izler. Yapımcılar paranın amına koyar.
Bkz: Tarz yarışmaları

Türkiye sinemasında yapımcılar, kadınların baskılardan dolayı oluşan ağır cinsel açlığını fark eder.Bok gibi senaryolar bok gibi oyunculuklara rağmen başrollere yakışıklı erkekler konur. Türkiye'deki feministler de izler. Film gişenin amına yapımcı paranın götüne koyar.

Kadınların cinsel açlıklarını keşfeden birileri de bir reklam çıkarır. Reklamda yarı çıplak kaslı erkekler kullanılır. Kadınlar bana göre yine aşağılanır tıpkı bir erkeği göğüsüyle götüyle kendine aşık etmeye çalışan kadınların erkekleri aşağıladığı gibi. feminist kadınlar ''özgürüzz bizzzz yihuu'' diye reklamdaki erkekleri paylaşırlar erkeklere marka ismini de takarlar .Yapımcı ise mutludur çünkü milyonlarca kadının cinsel dürtüsünü kullanmıştır.Özgürüz biz diyen kişileri ayakta sikmiştir ve reklamın amına koymuştur. yıllardır gündemden düşmez.

Ama bir dk çok cinsel içerikli küfürler ettim ''amına koymak'' küfürü kadını aşağılamaktı. Evet önemli olan bu küfürdü.

''Bayan değil kadın''
''amına koymak değil götüne koymak''

Gerici zannedilmesin diye söylüyorum ki tabii ki de kadın erkek eşitliğine inanıyorum.
eğer eşitliğe inanmasaydım.Benden güçlü bir erkeğin benden üstün olduğuna inanmam da gerekirdi zaten bu da salaklıktır.
Anlatmak istediğim şey kadınları aşağılayıp zaaflarını kullanıp üzerlerinden para kazanan kurumları zengin eden ''bayan değil kadın''cıların salaklığıdır.

Vee yine görüyorum ki kadınlar üzerinden ve kadınların zaafları üzerinden para kazanan kişileri ve onların para kazanmasını sağlayan kişileri eleştirdiğim için cevap olarak ben''gerici'' kalıbına sokuldum kadına şiddeti destekleyen ve orta çağ insanı gibi erkek kadındaaan üstündüüüürrrr demiş var sayıldım şuan ise sanırım güzel bir şekilde bana yerleştiriliyor hadi bana geçmiş olsun
kadınları üstün zannetmektir.

Feminizmi '' erkeklerden nefret etmek'' olarak algılarlar.
Eylemlerinde yürüyen erkekleri bile itip kakarlar.
erkeklere duyguları ; Kine nefrete dayanır bunun nedenini '' kadınlarını döven kocalar'' olarak dile getirirler.

avrupa modernist feministler (bkz: virginia woolf) (bkz: halide edip adıvar) gibi değildirler.

Okumazlar bilmezler çoğu bu insanları.
yada saçma sapan şu yeni moda '' kadın popüler-aşk-erotizm'' kitaplarını okurlar ,
hiç bir sanatsal edebi değeri olmayan saf ticari amaçlı olan.
erkek eline bakmaktır. ne kadar feminizmcilik oynasan da erkeğe muhtaçsın! olmasak olmazsınız!.
Lezbiyen zannedilmek, çirkin sanılmak, herhangi bir erkeğin ilgisini çekemediği için feminist olduklarını düşünülmesi, erkek düşmanı yapıştırması yapmak, feminizmi hor görmektir.

Ama siz de haklısınız kadın dövmeyi erkeklik sanan hanzoların olduğu bir toplumda, cinselliği karşı cinse karşı yapılan bir güç gösterisi olarak gören erkeklerin yetiştiği bir ailede, kız kısmı okumasın ne gerek var denen bir yapıda kime neyi anlatacaksın?

Anlatsan bu sığ kafaya neyi yerleştireceksin.
gelişmemiş toplumumuzda feminizmin yanlış anlaşılmasından kaynaklanan, kalıp düşüncelerle/sözlerle sınırlandırılan durumdur. doğu-batı arasında sıkışmışlığımızın oluşturduğu zor koşullar nedeniyle bu yanlış anlaşılmalar feminizmin ülkemizde ilerleme aşamalarından biridir.
ve feminizm ancak kadınlar ve erkeklerin birlikte çalışmasıyla yerleşebilir, kadınların çabasına karşı erkeklerin destek olmak yerine küçümsemeleriyle ülkemizde kolay kolay bu yanlış algılar düzeltilemez.
görsel