bugün

vatansever bir insan önerisi!

hatırla ki ışid'in katliam yaptığı türkmeneli topraklı da bir zamanlar misak-ı milli'ndi, vatanındı!
vatansever bir insan önerisidir.
türkiye pkk yı katletmesi için ışid'e yardım etmek yerine içindeki piçleri ayıklamalıdır.
hastane, okul, eczane, kütüphane, otobüs, hatta kan toplama aracı yakan piçleri....
Buna vatanseverlik değilde kürt kanina susamiş bir aptalın beyanı diyelim ulan pkk olmasaydı yanlız Kürtler değil orda yaşayan hiçbir halkın ne şerefi ne namusu kalırdı namussuz ışid yüzünden aklınızı kimler zehirliyor sizlerin gerçekten çok yazık.30 yıldır Türkiyenin bitiremediği PKK yi ışid mi bitirecek Türkiye başından beri zaten Işide destek veriyor.
hala pkk oradaki halkları koruyor sanan ileri zekalılar var.

zekanızı kandil'in dışına çıkarabilseniz keşke.
yardım etmemeli ama köstek de olmamalı. mesela pyd teröristlerini türkiye'de tedavi etmekten vazgeçmekle başlayabilir: (bkz: lojistik hava desteğiyle direnemeyen şanlı şehir/#25411313)
kesinlikle vatansever bir insan önerisi değildir. zira vatanını seven insan devletini bu kadar aciz görüp ne idüğü belli olmayan bir topluluğa umut bağlayamaz. işid'in güçlenince kime saracağı belli olmaz. zira onlara biat etmeyen kafirdir.
ışit'in de pkk'nın da anasını eşek ziksin.
vatansever birinin önerisiymiş. yerseniz!

cahil cühela takımının kendisine vatansever demesi ve ülke adına faydalı gördükleri her işi kafalarına göre uygulama hakkını kendilerinde görmeleri; tarihte pek çok sıkıntıya yol açmıştı zaten. halen de açmakta. gelinen noktada maalesef görmekteyiz ki bu vatanseverler(!)in türkiyeye zarar vermek konusunda vatan hainlerinden çok da aşağı kalır bir noktaları bulunmamakta.

pkk bir terör örgütüdür. ırakta ve suriyede öldürülen pkklılar için ağıt yakacak değilim. ancak bir parantez açıp ışidin sadece pkklı teröristleri değil, sivil kürtleri, türkmenleri, arapları, ezidileri ve daha pek çok gruptan insanı öldürdüğünü de hatırlatmak istiyorum.

hatta reyhanlı saldırılarını da ışidin üstlendiği duyurulmuştu bir ara. http://en.wikipedia.org/wiki/Reyhanl%C4%B1_bombings

better the devil you know diye bir söz var. yani tanıdığın şeytan daha iyidir diye. maalesef ki şu halde pkk tanıdığımız şeytan oluyor. türkiye ışide karşı pkkya destek vermeli dediğim zannedilmesin. ancak ışid türkiye için kesinlikle ve kesinlikle pkkdan daha ufak bir tehdit değil. korkarım konuya en az hakim olanlarımız bile yakın bir gelecekte bunu anlayacaklar. ama iş işten geçmeden önlem almak lazım. ikinci bir reyhanlı faciasından sonra "ışidi yanlış tanımışız" demenin manası yok maalesef.

ışidin nasıl bir örgüt olduğunu, arkasındaki demografik desteği iyi araştırın. internette zibilyon tane kaynak var, makale var. selefi bir grubu türkiyedeki sünniler nasıl övebilir hiç aklım almıyor zaten. bu ancak ve ancak zır cahillikle mümkün herhalde. çünkü bu selefilerin gözünde türbeleri ziyaret edip dua okuyan, mezarlara saygı gösteren, kuranda mecazi anlamlar yüklü ayetler olduğuna inanan türkiye müslümanlarının şiilerden çok da bir farkı yok. vahhabilerin gözünde islam dünyasının kokuşmuş türleriyiz bizler. bunu ne zaman anlayacaksınız çok merak ediyorum. kelleniz bu teröristler tarafından kesildiğinde mi?
yardım etse bile dünyayı karşısına alır. biraz beklesin it iti kırsın. kafalar kesilsin.etekler giyilsin.
bijibibjibi ışid
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar