bugün

direk söylüyorum, adını imalı olarak anmaya bile götümün yemediği haindir.
inşallah önümüzdeki sene bu zamanlar daha rahat tartışabiliriz bu konuyu.
dinsiz'in aklından geçen heriftir.
Askerleri içeri attıran, Bayrağımızın kışladan hainlerce paçavra muamelisi görerek yere atılmasına seyirci kalan, Atatürk'e ancak "Gazi" diyebilen, "iki ayyaş" lafını sarf eden, Dolmabahçe'de on madde açıklatan, seçim uğruna apo mektubu okutan, teröristi Trt'ye çıkartan, sınav sorularını verdiği hain oluşuma her türlü kol kanat geren, sürekli mağdur edebiyatı yapan, camide içki içildiği yalanını hâlâ savunan Bop Eşbaşkanı Kemal Gırıştar'dır.
iki üç sene aç kalın da görün vatan hainini.

Siz ona da cehape halk sağlığı için diyet yaptırıyor diye översiniz.
ya bu AKP lilerin büyük çoğunluğu niye bu kadar salak?
neden AKP yada rte ye birşey söyleyince( bu arada ne entry de, nede başlıkta isimleri geçmiyor) hemen CHP li ilan ediyorlar?
adamlarda iq sadece 3 olduğundan, o 3 iq nın ikisini rte ile AKP kaplıyor, geriye kalan bir iq da en fazla CHP yi alıyor.
sonrası syntax error.
yeni akit denilen orrospu cocuklarıdır.
görsel

sizin gibileri yargılamayıp rahatça dolaşmasına müsade edenlerin de ta amına koyayım.
üç harfli bir şeytandır.
Şimdi yazarım da Silivri bana soğuk gelir. inşallah 2023 haziranından sonra açık açık konuşacağız.
Sezen Aksu ‘nun sevdiğim bir şarkısıdır.

Selimpaşa gişelerden çıkıp silivri ‘ye doğru giderken o yolda iyi giden de bir şarkıdır.

(bkz: Adı bende saklı)
Devrini tamamladığında bu konuyu tekrardan konuşalım... içimden bir ses onu tapınırcasına sevenler bile kimden bahsedildiğini anında anladı diyor...

Şimdilik birkaç isim zikredebiliriz...

(bkz: Şeyh sait)
(bkz: seyit rıza)
(bkz: dürrizade)
(bkz: mustafa sabri)
(bkz: iskilipli atıf)
(bkz: fethullah gülen)
(bkz: abdullah öcalan)
(bkz: damat ferit)
.

Öz kaynaklarımızı egemen güçlere peşkeş çekenler...

Limanlarımızı, haberleşme altyapısını ve işletme hakkını, madenlerimizi... peşkeş çeken herkes vatan hainidir...
O nu yapraklar alkışlıyor.
zaten Türkiye'ye düşman olan hainler en büyük hain değillerdir.
en büyük hainler; kendilerini vatan sever olarak tanıtıp insanları bu şekilde kandıran, insanların kendilerine destek vermelerini sağlayan, sonra cahil kandırılmış halkın desteği ile bir yerlere gelip ülkenin bütün kaynaklarını talan eden, bununla da yetinmeyip cumhuriyetin bütün kazanımlarını stratejik kaynaklarını ve topraklarını karış karış satan, türk ordusunun gücünü zayıflatan askerimize edilen hakaretlere sessiz kalıp üstüne bir de kendisi hakaret eden, milletini açlığa sefalete mahkum edip insanlardan topladığı vergiler ve çaldığı paralar ile sefa süren, üstelik bütün bunları sanki başkaları yapıyormuşcasına insanları manipüle edip toplumsal tepkinin yönünü değiştiren ve kendi işledikleri suçlardan dolayı kendilerini masum ve haklı çıkartan insanlardır.
ben böyle bir kişiyi tanımıyorum. ama en büyük hain böyle olur. umarım başımıza böyle bir kişi geçmez. yoksa çıkarları uğruna Türkiye Cumhuriyeti ni savaşa bile sokar böyleleri.
iHA SiHA tiha bayraktar tb2 lere kim karşı çıkıyorsa onlardır. evet..
2023'de editlenecek. ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏‏
Kanaatimce bütün islamcılar...
Tavuğunuzu mu kışkışladı islamcılar ey kefere.
hangi birini sayalım ki? bu ülke cok vatan haini gördü, bizim gördügümüzü soruyorsanız baska fakat soyleyemem. (bkz: o kendini biliyor)
Bayramda kurban için memlekete gittim. Kurban işini halledip, parçalamaya geçtik. Bu esnada laf Fetö'den açıldı. Herkes bir şeyler söyledi. Fanatik Akapeli babam bile artık dayanamayıp başladı konuşmaya: En çok Fetöcü bizim memleketten çıkmadı mı (Kayseri), diye. Bedava olsun, şeyimde dinamit patlasın diye onların yurtlarına çocuklarını gönderen mi ararsın, "kutlu doğum" diye köylerde şölenler mi yaparsın, adam kayırma ve torpille haksız atamalar mı takip edersin... Bunların hepsini benim Akapeli babam söyledi. Kimse de çıkıp tek laf edemeden dinledi. Demem o ki; Akapeliler de neyin ne fok olduğunu eşşek gibi biliyor. Biz ne kadar konuşursak konuşalım, işlerine gelmediği için ve gâvur inadından dolayı kabullenmiyorlar. Şimdi ben "gâvur inadı" dedim diye alınacak kâmiller içimizde mevcut. Yalnız bizim oralarda öyle derler, ne yapalım? Dedelerimiz te Osmanlı zamanından beri böyle söylemiş, ne yapalım kurban? Camilerin ahır yapıldığına inanıyorsunuz da bu lafı onların dediğine mi inanmıyorsunuz, soyhalar! Tek bir sorunun cevabı aslında başlığı da cevaplandıracaktır. Soruyorum şimdi: istanbul'u kim fethetti? Fatih... Kıbrıs'ı kim kurtardı? Ecevit... Ülkemizi, namusumuzu kim kurtardı? Atatürk... Peki; tarihte ilk kez olmak kaydıyla kışlanın içinden Türk Bayrağı kim zamanında indirilip (2014-Diyarbakır Lice hava askeri üssü) yere bir paçavra gibi atıldı? Cevap... Adam gibi cevap verebilecek akapeli delikanlı çıksın hadi! Sıkar biraz!
bunu açık açık yazmaya ne gerek var. hepiniz biliyorsunuz bunu !
Gavur inadını sizin gibi şeytanın çırakları yapar.
(bkz: afedersin arap)
Ulan ne kadar palavracıymışsın meğer sen.
(bkz: kk)
Çık uzun uzun yazardım da burası dolup taşar.
sırasıyla;
1) abdullah öcalan.
2) malum kişi. anladınız siz. ***ep****i***do*a*
3) fethullah gülen.