bugün

kuzey ırak yoktur. ırak'ın kuzeyi vardır. azer türklerine azeri demek kadar büyük bir yanlıştır.
barzani'yi adamdan saymayan herkes böyle söylemelidir.
bu birleşmeden eşşeğe benziyen mutant gibi bişey doğar anca.
aman allah korusun. yıllardır boş beleş yaşamış ve türkiyeye karşı her türlü hainliği yapmış barzaniler türkiyeye vergi ödemeyi kabul ederler mi sizce. şeytan görsün onların yüzünü. doğru belki suriye ve ıraktaki türkmen kardeşlerimizle de kucaklaşacağız ama 3-4 milyon türkmen için 5-6 milyon barzo alamam ülkeme kusura bakmayın.
hamsi kafalı birinin kahvede batak atarken yan masada okey oynayan ağır abilerinden duydukları ile kendi çapında, kendi çalıp kendi oynayarak, sözlüğü youtube yorumları gibi bir platforma dönüştürmesine sebebiyet vermiş komplo teorisidir. Daha birkaç sene evvel saddam zulmünden illallah etmiş barzani bugün, maliki'ye "askerlerini uzak tut yoksa bağdata kadar siler süpürürüm" diyebilecek erke erişmişken, birkaç sene evvel ankarada hükümetin ancak 3. sınıf danışmanları tarafından karşılanıp bürokratik olarak aşağılanan talabani amcamız bugün ırak cumhurbaşkanı sıfatına haiz olmuşken ne halt yemeye Kürdistan'ın zengin, bereketli ve huzur dolu topraklarına Türk bayrağı diktirsin ki? Kürtlerin kimlik bile alamadığı batı Kürdistan'da bugün kendi anadilleriyle eğitim alan Kürtler, Kürt sorununu çözememiş bir başka ülkeye bağlanıp da ne halt yesin ki? Kürtler adım adım özgürlüğe koşarken şimdilik elindeki bitli tavuğunu komşunun kazına yeğler. Hasıl-ı kelam gün gelecek kl kürtler her dört parçada da kendi kaderini tayin hakkı dahil tüm haklarını elde edecek. O güne kadar da böyle komplo teorileri çok yazılıp çizilecek. Bir afrika atasözü diyor ya: "aslanlar kendi tarihini yazana dek, tarih hep avcıları över.."