bugün

Türkiyenin fikri ne kadar sağa kayarsa o kadar geri gidecektir efendim islam temelli her ülke geri kalmıştır islamı kötülediğimdenmi hayır ama bi kafanızı kaldırın önünüze bakın hangi islam ülkesidirki avrupa kadar ileri gitsin şimdi burda bi kaç yazar ama iran iran diye bik bik ötecektir savaş sanayisinden dolayı savaş sanayisi yoktur efendim montaj fabrikası vardır rusyadan aldıgı parçaları getirir iranda birleştirir . Mustafa kemali ve laikliği kabul etmeyen bir ülkenin sonuda bunun gibi olacaktır yakında kadınların sokakta yanlız başına yürümeside yasaklanır .

şakirtler siz direk burayı okuyun : Komünistim.

edit: Komünist olan birinin mustafa kemalin monarşi sistemini yıkışını benimsemenin neresi anormaldir efendim?
Ilerleyen zamanlarda olması muhtemel kötü bir durum...
komünist olan bir bireyin mustafa kemali benimsemesi kadar ilginç söylemdir. güldürürken düşündürmeyendir.
(bkz: fatih çarşamba)
coğrafi yapıdan kaynaklanan benzemedir. yönetim biçimlerinin farkıysa laikliği benimsemiş halkından süre gelmektedir.
(bkz: türkiye nin bi boka benzememesi)
"bi siktir git çay demle" yada "gözün bozuk galiba" diye cevaplanası başlıklarda top 10 a çok rahat girebilecek entry. göz bozuk olsa yine iyi beyin bozuk arkadaş.
kendi savunma sanayisini kurmaya başlamıştır bu yönüyle benzemeye başlamıştır .
-türkiye iran olmayacak!
+doğrusun abi.
-iran'a benzemiycez biz!
+he abi he benzemicez.
-atatürk!
+atatürk sayın abim.
-ben saksı değilim!
+beyler bi el atıverin şuna ya
iran'a biraz pehhh der gibi bakıyoruz fakat iran sineması, iran edebiyatı çok değerlidir. gayet gelişmiştir çoğu dalda.

he tabi bunları görmeyip arap sevmeme edebiyatı yapmaya da devam edebilirsiniz.