bugün

erdil yaşaroğludur. fakat evlendikten sonra biraz gerileme gördüm sanki. bayanların erkek üzerindeki etkisini ortaya çıkartan çok güzel bir örnektir bu gerileyiş .
salih memecan'dır. evet.
"En iyi karikatürist"in kim olduğu tartışıla dursun , en iyinin Serdar Pakırel olmadığı tartışılmaz bir gerçektir.
tartışmasız yiğit özgür dür. dava kapanmıştır.
salih memecandır.

bu enrty bile onun karikatürlerinden daha komik.
(bkz: oğuz aral)'dır. s.ktirin kumda oynayın şimdi popülistler.
yiğit özgür'dür.

yılmaz aslantürk'ü kimsenin yazmaması da ilginç.
semiramis pekkan.
(bkz: ibrahim özdabak)
salih memecan adının geçtiğini görünce kendimi odaya kilitleyip, hıçkırarak ağlama isteği duyduğum başlık.

(bkz: selçuk erdem)
cihan ceylan
yiğit özgürdür.
Turhan Selçuk'tur.
Selçuk erdem'dir efendim. Ha yiğit özgür falan diyene de bir siktir git çay koy demem. Ancak bu adamların hepsinin üstünde birleştiği tek bir karikatürist vardır ki, o da Oğuz araldır.
birden fazladır.

(bkz: erdil yaşaroğlu)
(bkz: yiğit özgür)
(bkz: umut sarıkaya)
yiğit özgür olabilir. ancak selçuk erdem, uğur gürsoy, bahadır baruter ve bülent üstün de hatırı sayılır karikatüristlerdir.
birçok erkek çizer arasından sivrilişiyle semra candır. karikatürlerinin illa bir karesinde kedi ve sigara görülür ki bu artık bir nevi onun imzası haline gelmiştir.
salih memecan
salih memeca
salih memec
salih meme meme? oyş.
selçuk erdem, yiğit özgür, latif demirci, behiç pek gibi isimlerdir, görüldüğü üzere en iyi seçemedim.
umut sarıkaya veya yiğit özgür. ikisinden biri. ben karar veremedim siz karar verin.
tespitleriyle, çizimleriyle hiç tartışmasız umut sarıkaya.
en iyi futbolcu kim dediğimizde nasıl ki çoğunluk messi dese de ronaldocular çıkabiliyor, en iyi komedyen kim dediğimizde cem yılmazda hemfikirken beyazıt öztürk, ata demirer vs. diyenler peydah olabiliyorsa, burda da yiğit özgür ismi ortak kanaatken başka fikirler de ortaya atılabilmektedir. ama görüleceği üzere türkiyenin en iyi karikatüristi için:

(bkz: yiğit özgür)
karikatürün amacını gayet iyi bir şekilde kavramış, zeka ürünü yergileri, günceli sürekli takip etmesi, inanılmaz yaratıcılığı, detaylara önem verişi ve daha birÇok nedenden ötürü meslektaşlarından ayrılan kişi kesinlikle; (bkz: umut sarıkaya) dır.
ersin karabulut , umut sarıkaya cihan ceylan , selçuk erdem.
en iyi kavramı görecelidir.bana göre yiğit özgür, erdil yaşaroğlu,kimine görede salih memecandır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar