bugün

etrafa şöyle bir bakılınca çok rahat şekilde zaten görebildiğimiz bir doğrudur.

bunu zaten demeye ne hacet vardıysa da artık!, ama yinede içimden gelerek bu durumu bağıra bağıra demek isteyen ve ülkesini çok seven bir yazar olarak hali hazırda pat diye dile getirmekten güzel ne olabilir ki!.
(bkz: sübhanallah kardeş ibret aldım)
mazoşist söylemi olma ihtimali yüksektir.
tuzu kuru canlı söylemi.
kazanılan paranın yarısının vergi olarak verilmesi, doğu da terörün kol gezmesi, ortalığın işsizlerle, badem bıyıklarla, nurcularla dolması, eğitim sisteminin bir türlü yerine oturmaması dışında evet. * çok rahat.
(bkz: ybsg)
şırnak ta, hakkari de yaşamayan insan söylemi olduğu kesindir.
Afedersiniz pollyana straponu yemis (jartiyerli) sakirt lafi. Dunya size guzel amk!
Benzin 5 lira oldugunda olsun ben hep 50 liralık alıyorum diyebilene rahat olan ülkedir. Merinos cinsi insanın giderek arttığı güzel Ulkemdir.
ingiltere de gurbetteyim. gerçekten memleketimden güzel yer yok. yemeği, suyu, tuzu. ahh memleketcim ah
Secim ZAMANI onurlarını siktirene kömür, makarna bedavaysa elbette onların icin rahattir.
Rahatlık su formülle açıklanabilir.
Yat aşağıya
Ye yaragi
Al kömürü.
Yat aşağıya
Ye yaragi
Al makarnayı
Yat aşağıya...
dünyada görüp yaşadığı tek yer Türkiye olan yazar söylemi.
almanya'da 4 yıl yaşadım despot bir ülkedir, türkiye gerçekten rahat bambaşka benim memleketim.
(bkz: bakkala gidiyorum diyip eve dönmemek)
yalandır efeim yalan en iyi yer hollanda ve norveçtir.
bi 5-10 ulkeyi siralamanin disinda tutarsak dogru onermedir.
tesadüf
an ıtıbarıyle fm 90.8 dekı program konusu,,
bir dağ taş ağaç için bile doğru olmayan söylemdir.

(bkz: toki)

(bkz: genç çamlar rahatsız)
Kıyasladiğın ülkeler tayyibin vizeyi kaldırdığı 3sinif dünya ülkeleriyse evet doğrudur.
ölü taklidi yapın gider beyler.
kürtler için doğru önerme.

beleş ye iç sıç vergi falan en ufak bişey ödeme sağı solu yak yık arsızca gez tam bir hayvan sürüsü.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
dünyayı yozgat'tan ibaret sanan gerzek söylemi.
doğru önermedir.

Bir tarafımıza giren o kadar vergiye, her gün duyduğumuz iğrenç haberlere o kadar alıştık ki artık; ne olursa olsun "amaaann" deyip geçiyoruz. Benzine zam mı gelmiş? Amaaan hep geliyor zaten. Askerler şehit mi olmuş. Vatan sağolsun.

Biz yine her günkü gibi yaşamaya devam ederiz. Artık Duyarsız olduk çünkü. "bi geberip gitsek sonra rahatız ohh" havası esiyor hepimizde.
okumamış zora gelemeyen serseri piçlerin söyleyebileceği laf. En rahat yaşanılabilecek ülkedir netherlands.