Yunanistan cumhurbaşkanı prokopis pavlopulos beyanı. Sadece bununla da kalmamış bu pavlovun köpeği. Demiş ki "artık sadece Avrupa'da değil, tüm dünyada müttefiklerimiz var. Bunlara son olarak Suudi Arabistan girdi".

görsel

Hani şu kralı öldü diye bizim ülkemizde yas ilan edilen s*udi a*abistan.
Sabah sabah yürrrek yemiş Yunan zırvası. Bu sefer fena yapıp iyon denizine dökmek lazım bu sirtakileri.
Ateş olsa(n) cirmi(n) kadar yer yakar(sın).
Aslında şu fetöcüleri devsolcuları barındırdığı için bile tepelenmesi gerekir.
akp'lileri sevindirir açıklama. yine denize dökeriz, orası ayrı.
cem yılmaz ın dediği gibi;

neyine hazırsın ya?

biz yıllarımızı verdik neyine hazırsın?
(bkz: tutmayın küçük enişteyi).
82 selanik
83 piriştine
84 atina

Şaka lan şaka işimiz zor... Bir ülke kaldımı karşımıza almadığımız..
Bu memleketin başında akp gibi bir parti, o partininde "keşke yunan galip gelseydi" diyen o.ç.nun arkasından ağlayan müritleri varken, yunanistanın ne Avrupa'ya, nede arabistanın desteğine ihtiyacı var.
Türdolar yine yunan kardeşlerimden ayar yiyor.
doğu akdeniz'deki doğru siyasetin neticesi. bu eşekler havladığına göre türk devleti güzel bir politika izliyor.
görsel
Selanik i elden çıkartmak istiyorlar herhalde.*
ege denizi soğuktur şimdi.
Dün eve giderken elinde yürek varmış. Akşamdan yemiş demek.
allah ım sonunda atina, gümülcine batı trakya selanik.

hadi koçum çatış nolur çatış lan. saldır bize. kapıkuleyi felan vur nolur.

(bkz: batı trakya türk cumhuriyeti)

ek: bu entryi yunanlılara düşman olduğum için yazmıyorum. falla bak. hatta severim, yunanlıları ama kardeş oralar benim ata topraklarım. oralarda çok sevdiğim büyüklerimin mezarları yaşadıkları köyleri, gördükleri ağaçları, belki şans eseri sağlam kaldıysa toprak, kerpiç evleri var ve ben bunları özellikle de kerpiç evleri ve balkanların havasını çok severim.
e seviyorsan turist olarak git diyeceksin ama olmuyor. benim gittiğim yerde evim olacak sere serpe yatıcam kalkıcam. bu özelliğim yüzünden tatile bile gitmem çünkü otel sevmiyim. rahat edemiyim.
o yüzden bi zahmet alıverelim oraları geri.
bak dedem de alsınlar diyor. 102 yaşında. ben de giderim yardım ederim diyor. gider falla taş gibi hala. mermi taşır, silah temizler, savaşamaz belki.
Yunanlı dostlarimla konuştum.icmis bu ya diyorlar takmayın trollmus.
Laik kesim 2020 yaz tatilini de yunan adalarında geçirerek gerekli olan cevabı verecektir.
savaş kötüdür. öncelikle bu bakış açımı belirteyim.

lan oğlum. yunan uçağıyla, tankıyla saldırsa bizde hiç bi şey olmasa.
bu millet trakyadan elinde sopayla bıçakla girer. atina ya kadar ilerler.
neden mi?
çünkü oralarda binlerce dönüm arazi var. evler var. hepsi gidip birer daire ve 500 er m2 arsa kapmaya çalışır. emlak delisiyiz biz.
ne diyon sen.
(bkz: gel hele gel).
Kadir Mısıroğlu yaşasaydı sevinirdi.
yunanlıların doğuda ki kolorduları

hazır bekliyor . kürtler tabii ......

ilave olarak işidli , el muhaberat

ajanı dünya kadar suriyelimizde var .
cidden bu yonan ve tohumlarını silkecen harbi salın bu küçük enişteyi ne olacaksa olsun adalarada birer birer çöktüler. bir mikimde yiyemez bu yunanlar çünkü amerika biz gibi nato üyesini kaybetmez rusya zaten avda bekliyor yunan bulgara çökmeye bir gece habersiz bomba füze ne zıkkımsa atalım denizde çimme vakitleri geldi bunların zeytin dalı barış harekatı diye bir isimle girelim ya herro ya merro.
Bu dingiller karşılarında hala istiklal mücadelesi veren teçhizatsız ordu var sanıyor galiba.
Ayağımıza çarığımız yokken sıktık belanızı, artistliğiniz kime amk?!
Bunların tarihçisi vardı, fesli bir bunak. O da hep keşke, keşke, keşke derdi, öyle diye diye geberdi gitti.
e amina koduklarim bi sıkımlık canınız var illa adaları geri aldiracaksiniz.